2733
2734

امضام  

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

25تموم کردم میشه بگی چیکار کردی چیا استفاده کردی چند وقت منتظر بودی

سنی نداری از الان شروع کن برو مرکز ناباروری خوب مثل رویان،ابن سینا یا مام هرجا بهت نزدیکه شروع کن اول مشکل خودتو اوکی کن همزمان شوهرتم یا عمل میکنن یا دارو میدن بهش.سر یه سال باردار میشی ایشالله 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همسر من واریکوسل داشت خودم تنبلی شدید یه جوری ک بالغ نمیشدفولی هام با قوی ترین داروها ولی الان باردارم 

برا همه منتظرا دعا میکنم هر لحظه ک این حس رو بچشن

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
خیلی حالم بده تعداد اسپرم کلا پنج ملیونه

ببین با دارو تا حد زیادی بهتر میشه ولی مقطعی

بهترین راهش عمله و طی کردن ۶ ماه دوره نقاهت

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
خیلی حالم بده تعداد اسپرم کلا پنج ملیونه

نگران نباش تعدادش کمم نیست توکل به خدا اون بخواد باردار میشی دکتر چی میگه؟واریکوسلشو چرا عمل نمیکنید خیلی راحته ما صبح رفتیم عمل کرد عصری برگشتیم.

2706