2733
2739
عنوان

مگه تقصیر من بود)

111 بازدید | 24 پست

🚶‍♀️💔🖤🚶‍♀️نمی تونم برم سر قرار رلم بخاطر این رفت گفت میخای بری التماس کنی به بینم کی بات میاد ی ساعت بمونی باز بری🚶‍♀️🖤💔 مگه تقصیر من بود💔🚶‍♀️حالم خیلی بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که دوستت داشته باشه واقن بخادت حاظر ماه ها نبینتت

رفیقم 3 ساله با طرفه 1 سال اول شاید 2 بار دیدتش هردوبار هم مامانش فهمید

باباش مامور فرستلده خونه پسره ابروشون رفت تو محلشون ولی هنوزم باهمن

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
2731
تنها نمی تونی بری؟

یکی بام میاد خودش میره پی کارش منم تنها میرم پیش این ولی خب زیاد نمی تونم برم گفتش یبار اومدی هزار نفر بت زنگ زده کی برمیگردی ی ساعتم موندم پیشش می گفت کمه🚶‍♀️💔

دخترای دهه هشتادی که تازه کات کردن و دلشون نمیخواد به رابطشون برگردن مابا دخترای نی نی سایت تو تل گروه زدیم اگه خواستین بیاین خصوصی بهتون لینک بدم😅

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁
من پسر بودم ی همچین دختری و میگرفتم😁

دقیقا

هرچی کمتر ببینیش کمتر حرف بزنی 90 درصد مواقع بیشتر طرف میاد سمتت(اگر تمایل داشته باشه باههت بمونه)

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
2740
یکی بام میاد خودش میره پی کارش منم تنها میرم پیش این ولی خب زیاد نمی تونم برم گفتش یبار اومدی هزار ن ...

خب شرایط همچین بوده دیگه مهم اینه تو رفتی سرقرار براش توضیح بده://نهایتا سر قرار سایلنت کن

یکی بام میاد خودش میره پی کارش منم تنها میرم پیش این ولی خب زیاد نمی تونم برم گفتش یبار اومدی هزار ن ...

سرشم زیاده 

دوستم تهش یه ربع بمونه پیش طرف

ببین بزار یه مثال بزنم پسرا اینطورین ک خب اگر بامن رابطه جنسی نداشته باشی میرم سراغ یه نفر دیگه دخترم قربانی حرفاش میشه و...بعد پسه میگه تو دختر خوبی نیستی ویتی بامن رابطه برقرار کردی من نمیخوامت برو گمشو

مشکل توهم مث همینه اگر هر دقیقه بری ببینیش اینطورین که فک میکنن خیابونی هستی

ساعت 9 شب به بعد بری پیشش فک میکنن ولی خانواده نداری

تو ایران پسر جماعت همینن

(: 💔من هچ کاری نکرده بودم بم گفت مجازی دروغ 

جان؟

خب شرایط همچین بوده دیگه مهم اینه تو رفتی سرقرار براش توضیح بده://نهایتا سر قرار سایلنت کن

چرا سایلنت کنه؟

بزاره طرف بفهمه دختره چشم به راه داره خانواده داره منتظرشن

اینجوری فک میکنه دختره خانوادش که بیخیالشن پس منم هرکاری دلم بخاد باهاش میکنم

سرشم زیاده  دوستم تهش یه ربع بمونه پیش طرف ببین بزار یه مثال بزنم پسرا اینطورین ک خب اگر بامن ...

هعی💔🚶‍♀️بقران جوری تحقیرم کرد که زبونم بند اومده گفت یسال اول که نیومدی بعدم که اومدی یساعت موندی رفتی😅💔 تو اجازه نداری تا دسشویی بری چرا رل میزنی بمونم بیای سر قرار واسه ی ساعت صد نفر بت زنگ میزنن کی میای خونه😅💔یعنی منو بخاطر شرایطم چیزی که کاری از دستم بر نمی اومد خورد کرد

اونم پول ندارع هچی نداره من چیزی نگفتم(: 

2706