2737
2739

بچه ها من به شهر دیگه ازدواج کردم و پدرو مادر ندارم ولی خانواده و کس و کارم یه شهر دیگن و از شانس من فامیلای شوهرمم اون شهر هستن ومثلا سالی یکبار میرم سر خاک پدرو مادرم و یه روز خونه عموم میمونم و شوهرم نمیزاره که بمونیم بلافاصله میگه پاشو بریم ناهار دعوت کردن خونه برادر زاده یا خواهر زاده یا فامیلاش و چند روز میگه بمونیم و من واقعا معذبم و راحت نیستم همش میگم ناهار رو خوردیم پاشو بریم ولی میگه نه و تا چند روز می‌مونیم و من واقعا عذابه برام و بهشم میگم لج می‌کنه  میگه تو فامیلای خودتو میخوای و نیا و پس باشه خونه عمو و شهرت رو نمی‌برم ببینی و سر خاک پدر و مادرم نمی‌برم و من واقعا نمی‌دونم چیکار کنم

چه شرایط بدی

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب اگه آدمای خوبی هستن ،چی میشه مگه ،برید . حالا من انقدر دوست دارم برم خونه فامیل ،ولی فامیلایی خوبی نداریم 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
خیلی اصلا درک نمیکنه

اگه آدمای بدی نیستن حالا عیب نداره

نمیشه اول خونه عموت نری بری خونه چن تا از فامیلای شوهرت بعد بری خونه عموت؟

شاید اینطوری یکم منعطف تر شد

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2740

خب چه اشکالی داره. برو. اونها که نمیان راحتی. من اگه یک روز برم. باید بابت یک روز یک هفته پس بدم.!! 

ما هم شهر دیگه هستیم. سالی دو روز بریم خونه مادرشوهرم. 

مادرشوهرم و برادرشوهرام و زناشون و بچه هاشون میان خونمون یک هفته می مونند. دیگه نمیرم. خسته شدم. خونمون هتل شده.  

عمرا دیگه برم. یک شب خونه مادرشوهرم بمونم.  مادرشوهرم در جا میاد یک هفته میمونه. 

ب نظرم اشکال نداره بمون آخرش ی بی احترامی بهتون میکنن شوهرت روسیاه میشه دیگ نمیگ بیا بریم خونه فامیل ...

حتی اگه بی احترامی کنن شوهر میگه منظوری نداشتن تو حساسی😐

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

اسی عزیزم،میدونم خجالت میکشی وباهاشون راحت نیستی،اما چاره چیه،برلی خودت خوش بگذرون

خوب میگی اوناهم میان و باهم‌مساوی میشید،به نظرم حالا که چندبار اعتراض کردی دیگه بیخیالش شو

ارزش نداره سراین چیزا به اختلاف بخورید

اتفاقا خوشحال باش که برای فامیلهای خودت زحمت نداری

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
خب چه اشکالی داره.  ما هم شهر دیگه هستیم. سالی دو روز بریم خونه مادرشوهرم.  مادرشوهرم و ...

برای ما ،مادر شوهرم و پدر شوهرم میان یک ماه میمونن خونم ،بعد جالبه بعد یک ماه هم راضی به رفتن نیستن ،خونه اون یکی بچه هاشون هم نمیرن ،مثلا میکم لیلا زنگ زده (جاریم) بریم شام ، میگه بگو نمیایم ،چرا بریم اذیتش کنیم ؟؟منم روم نمیشه بگم چرا منو اذیت کنید اونو نه ؟؟بعد میگه ما خونه تو راحتیم(واقعا هم راحتن چون جاری هام محل نمیدن ،داماداشون محل نمیدن ، ولی شوهرم زیادی بهشون بها میده )

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
2706