2733
2734

از ساعت 7 رفته با رفیقاش بیرون به رو خودشم نمیاره که منتظرشم بیاد انگار شده براش عادت گشتن با رفیقاش شبای جمعه 

گاهیم میره بیرون اصلا نمیگه رفتم برا این که مثلا من ندونم و چیزی نگم انگار منم خرم

کاربری دست دونفره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی درست نمیشه

فس_فس_کنان_آمدم هستم🙂برای ظهور امام زمان یک صلوات ختم کن عزیزم🙂❤️اگه درآمد یه ناخن کار از بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊
از اول شل گرفتی عزیزم

اتفاقا از وقتی که دیدم اهمیت نمیده بهم و کاراش شدت گرفته باهاش بحث کردم قول داد کمش کنه ولی بجای کم کردن پنهان کار شده که من نفهمم میره 

کاربری دست دونفره 
من ندیدم درست شه

شوهر من😁

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
چیکار کردی

خون دل خوردم البته خودش هم دلسرد شد رفیقاش عوضی بودن یکیش که هیز بودن😕ولی از بچگی باهاشون دوست بود تا وقتی ثابت کردم هیزن پوستم کنده شد😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
گاهی به من نمیگه که بحث نکنم باهاش از اون آدمای حق به جانبه که من کار خودم میکنم حرف زن گوش نمیدم

شوهرمنم میرف خونه مادرش گاهیم به من نمیگف که چیزی نفهمم ولی بعد ۲،۳بار دعوای جانانه دیگع جرئت نمیکنه بدون اینکه به من بگه بره

کاربری دست دونفر

شوهر منم همینه 

سخت بگیری بدتر میشه 

من بدون اون غذاما میخورم و گاهی هم حتی دیر میاد میخوابم 

دیگه دارم رو خودم کار میکنم که قبول کنم و کنار بیام باهاش

با دلهای پاکتون برای آرامش قلب خودم و خانوادم یه صلوات مهمونم کنید🌹❤️
2706