2733
2734
عنوان

شوهرم منو برمیداره می‌بره خونه فامیلاش

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 29 پست
برای ما ،مادر شوهرم و پدر شوهرم میان یک ماه میمونن خونم ،بعد جالبه بعد یک ماه هم راضی به رفتن نیستن ...

آخه فقط من و شوهرم یک شهر دیگه هستیم. 

ما تهرانیم.

مادرشوهرم اینها استان مرکزی هستند. 

اونها همشون دوست دارن بیان خونه ما. 

من دوست ندارم برادرشوهرم و جاریم بیان. 

ما تا حالا خونه هیچ کدام از برادرشوهر ها یک شب هم نموندیم.

مهمانی یک طرفه که نمیشه. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آخه فقط من و شوهرم یک شهر دیگه هستیم.  ما تهرانیم. مادرشوهرم اینها استان مرکزی هستند.  ...

میفهمم سخته،دقیقا مام اصلا خونه اونا نمیمونیم اگه بریم یه نهار میمونیم برمیگردیم .اما اونا میان یک ماه  ،مام تهرانیم ،۳ تا پسر و عروساشو تهرانن .مادر شوهرم و پدر شوهرم یه استان دیگه هستن ، دوتا پسراشم با عروساش همون استان هستن ، یه سره تهرانن ،شوهرمم مقصره ،زنگ میزنه مامان باباش میگه بیاید بمونید اونام خدا خواسته میان 🥴

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
میفهمم سخته،دقیقا مام اصلا خونه اونا نمیمونیم اگه بریم یه نهار میمونیم برمیگردیم .اما اونا میان یک م ...

تو هم مثل جاری هات بی محلی کن. 

وقتی میان خونتون برو تو اتاق. 

جاری من این کار را میکنه. مادرشوهرم میگفت جاری من حتی کیسه برنج را هم قایم میکنه! 

تو هم مثل جاری هات بی محلی کن.  وقتی میان خونتون برو تو اتاق.  جاری من این کار را میکنه. ...

باور میکنی اصلا حوصله شون ندارم ،انقدر مادر شوهرم غر میزنه پدر شوهرم حرف میزنه ،کارامو میکنم میرم اتاق ،اما پرو تشریف دارن ،جاری هام شوهراشون پشتشون هستن ،مثلا یکیش اومده میگه من به زنم گفتم دست به سیاه سفید نمیزنی مامان بابا بیاید ببرمتون رستوران . یه اون یکی علنی میگه زنم خونه نیست . ولی شوهر من حتی اگه مریض هم باشم ،میگه بیاید خونه ما 

باور میکنی اصلا حوصله شون ندارم ،انقدر مادر شوهرم غر میزنه پدر شوهرم حرف میزنه ،کارامو میکنم میرم ات ...

یک فکر اساسی کن. اینطوری داغون میشی. 

من سه تا جاری دارم خیلی زرنگن. 

در واقع مادرشوهرم بیشعوره. یکی باید بهش بگه. آخه زن بشین تو خونت.  خیلی اهل بیرون رفتنه.. آویزون خونه این و اونه. 

یک فکر اساسی کن. اینطوری داغون میشی.  من سه تا جاری دارم خیلی زرنگن.  در واقع مادرشوه ...

باور میکنی حوصله خودمن ندارم دیگه ببین چجوری اونا تحمل میکنم ،به شدت عصبی میشم .

شعور چیز خوبیه ولی خیلی ها ندارن ،مخصوصا خانواده شوهر کع خودشون محق میدونن . من اصلا سیاست ندارم ،به قول تو جاری هام از اونان که دهن دریده و با سیاستن .

اگه شوهرت پشتت باشه خوبه ،میتونی نری اونام اومدن بگی نیستیم .

باور میکنی حوصله خودمن ندارم دیگه ببین چجوری اونا تحمل میکنم ،به شدت عصبی میشم . شعور چیز خوبیه ولی ...

مادرشوهرم کلا دوست نداره کسی خونش بره. خیلی خسیسه. 

فقط دوست داره خودش بیاد. 

من الان چهارساله نرفتم. براشون مهم نیست. 

چون وقتی بریم همش یکسره قیمت مواد غذایی را میگه. 

میگه گوجه گرون شد. برنج گرون شد. شوهرم خونشون حمام بره. میگه پول آب زیاد میاد. 

مادرشوهرم کلا دوست نداره کسی خونش بره. خیلی خسیسه.  فقط دوست داره خودش بیاد.  من الان چه ...

خب اون هم میاد بگو همه چی گرون شده . مفت خورن 

خب چه اشکالی داره. برو. اونها که نمیان راحتی. من اگه یک روز برم. باید بابت یک روز یک هفته پس بدم.!!& ...

آخه اینا هم میریم پشت سرش بعد یه هفته میان تا چند روز میمونن و من واقعا کم میارم

2706