2733
2734
عزیزم نمیخوام شناسایی شم  ب خیلیا گفتم ولی دیگه چون عکس خودمو میزارم پروفایلم شناسایی میشم🙏🏻

خب مشکلش چیه هزار نفر از اون نرم افزار استفاده میکنن مگه اطلاعات شخصی رو فاش میکنه از روی عکس قراره اتفاق خاصی بیوفته؟

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نمیذاری بریم؟ 

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 
آخه تو جمع ک نمیشه حرفای زشتی بهم زد مگر چی میگفتن ک تو حس خیانت بهت دست داد؟

الان پیشم بودی انقد میبوسیدمت ...اونم زنه ایموجی بوس و اینا گذاش

اهههه ایششش

ندیدم‌سرعتی‌بالاتر‌ازتغییرِ‌آدما؛-
2731

نمیگذاری تا برم 

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2740
الان پیشم بودی انقد میبوسیدمت ...اونم زنه ایموجی بوس و اینا گذاش اهههه ایششش

نریپ منتظر عکسیم

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 
الان پیشم بودی انقد میبوسیدمت ...اونم زنه ایموجی بوس و اینا گذاش اهههه ایششش

وااااایییییی

اونی ک تو جمع اینارو بگه دیگ تو پی وی چی میگن بهم

خااااک تو سرشون

گور ب گور برن😐

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

صد در صد عکس خودش نیست

اونی ک این قیافه و هیکلو داشته باشه لنگ لاسای چرک یه مرد متاهل ایرانی نیس

این احتمالا خودش یه پسر ایرانیه مرده رو دست انداخته

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

احساس میکنم عکسه فیکه ک میذاره پروفایلش یا دستکاری شده اس

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏