2733
2734

من واقعاً اگر جواب نفرین هام  رو به چشم نبینم به وجود خدا شک میکنم خدا انسان رو مختار آفریده اما خانواده شوهرم با دعا اختیار رو از من گرفتن عین دیونه ها شدم تا پای طلاق میرم کی هزینه میکنم آخرش میاد دنبالم عین خر پامیشم میرم نمی‌دونم چه بر سرم آوردن 

شما هم به دعا های من آمین یا رب العالمین بگید هر تعدادی که میتونید

خدایا طلسم ها و دعاهای که خواهر شوهر م و مادر شوهر م میگرین رو عامل فلاکت و بدبختیشون قرار بده آمین 

خدایا شوهرم و خانواده اش هر بدی که از من میگن و زندگیم رو پر از غم میکنن هزار برابر دلشون رو پر درد و غصه کن 

خدایا از بدی های که در حق من گردن نگذر و در دنیا و آخرت ازشون تقاص بگیر 

خدایا همون‌جوری که منو با دعا و دروغ بدبخت کردن دختر عزیزشون رو با دعا و دروغ به فلاکت و درد و رنج و مکافات بکشون 

همون‌جوری که منو به مرگ راضی کردن و پدرو مادرم رنج کشیدن کاری ازشون ساخته نبود   به درد بی درمانی مبتلا کن دخترشون رو که رنج و دردشون از حد بگذره   

دوستان فدای دل مهربونتون روزی رو میگذرونم که امیدوارم برا هیچ کدوم پیش نیاد دوس داشتین برام یه حمد بخونید یا صلوات بفرستید 😔🙏🏼  آدم هزار سال با یه جمله پیر میشه        روحم زخمیه حالم بده چیزی گفتم حلام کنید روزای سختی رو میگذرونم 😢😔

هیچوقت نفرین نمیکنم فقط رها میکنم چون بالاسری قشنگ جواب میده 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

متاسفم که با هر چیزی به وجود خدا شک میکنید😞

اینکه بفکر چاره باشید خوبه دنبال حل مشکلات باشید خوبه و با خود خدا گفت و گو کنید 

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁

فقط میتونم بگم  دلت نمیخواد طلاق بگیری .

از ترس حرف مردم . یا موقعیت مالی 

وگرنه الان بلند شو برو   اقدام کن دادگاه 

شوهرتم هر چقدر التماست کنه محلش نده .

میبینی سحرو جادو نیست .

اراده کن بلند شو 😑

.
هیچوقت نفرین نمیکنم فقط رها میکنم چون بالاسری قشنگ جواب میده 

دلت رو چجوری آروم میکنی؟؟؟

دوستان فدای دل مهربونتون روزی رو میگذرونم که امیدوارم برا هیچ کدوم پیش نیاد دوس داشتین برام یه حمد بخونید یا صلوات بفرستید 😔🙏🏼  آدم هزار سال با یه جمله پیر میشه        روحم زخمیه حالم بده چیزی گفتم حلام کنید روزای سختی رو میگذرونم 😢😔

تو قرآن اومده هیچ کس نمیتونه دعا و جادو کنه جز به اذن خدا که اونم جنبه امتحان داره برای اون فرد

پس اگر برات دعا گرفتن  و نتیجه گرفتن بدون خواست خدا هم بوده پس سر بلند از امتحانش بیرون بیا

وقتی توی زندگی مشکلی پیش میاد باید فقط توکل کرد چون کار خوبه که خدا درست کنه خدا بهترین نتیجه ها رو شامل حالمون خواهد کرد

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

والا نفرین بدتر ظالم رو پوست کلفت تر و سرحال تر میکنه من هر روز دارم ذره ذره آب میشم اونی که با دروغاش یه سال بازیم داد راست راست داره واسه خودش میچرخه عین خیالشم نیست اصلا😑😑

اون یه عده مریض عقده ای که جنون گاوی یا بیماری هاری دارن (بلانسبت خوبای سایت🌺 ) منو ریپلای نزنن😑😑
دلت رو چجوری آروم میکنی؟؟؟

من یه عادت خوبی دارم رها میکنم فکر نمیکنم اینجوری آرومم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

متاسفانه زیاد برا همین کلا دیگه به هیچکس نفرین نمیکنم چون خودم بعدش پشیمون میشم🤧

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
2706