2752
2739

مرده ارومیه ای بود و یه دختر داشت و زن هم داشت

البته اینا را ب زنه ک ترکیه ای بود میگفت

.........

این اپلیکیشنی ک من بودم فقط اموزشیه و اونجایی ک اینا چت میکردن مکانی بود ک ب هم باید فقط تبریک بگی بخاطر دستاوردها....

این مرده کثافت انقد بد با اون زنه میحرفید ک حالم بهم خورد ..اون زنم خوشش میومد

پررو پررو برگشت گفت ک دخترت چطوره؟

اونم گفت خوبه و فلان

البته ترکیه ای چت میکردن

....

منم چشمو بستمو دهنمو وا کردم هرچی ع دهنم درومد ب مرده گفتم...گفتم بنابم ب شما مردا ک زناتون فک میکنن فرستادن یچی یاد بگیرید ولی شما میریند ب اعتمادشون...امیدوارم زند هرچ زودتر بفهمه چ غلطی می‌کنی اینجا...و اینجور حرفا

زنه هم برداشت بلاکم کرد...مرده هم

......

الان فکر میکنم میگم خب ب من چ ربطی داشت گفتم؟

اخه دیشب خیلی اعصابم خورد شد بار هزارمشون بود ک تو جلو چش اینهمه ادم اینطوری حرف میزدن ....

واقعا حس بدی نسبت ب حرفام دارم😕

زنه را هم عکسشو بزارم برام دردسر نشه؟

ندیدم‌سرعتی‌بالاتر‌ازتغییرِ‌آدما؛-

چیز بدی نگفتنا

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

فقط گفت دخترت چطوره،اعصابت خورد شد 

یا چیزای دیگه ام میگفتن

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

بز عکس را

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
نمیدونم برا خودش ک مهم نیس هر روز ی عکسش پروفشه

زود بز

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 

شاید دعای زنش بوده یکی اینجوری حالشو بگیره 😬

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍