2733
2734

بچه ها من زیاد به این چیزا توجه نمیکنم حتی با یکی از دوستام که 16 ساله با همیم اصلا دقت نمیکنم و ناراحت نمیشم

ولی رابطم با این دوستم خیلیییییی فرق میکنه چون همیشه ادعاش میشه که تو اولویت من تو دوستی هستی و.... خیلی چیزایی که حوصله تایپ کردن ندارم

به حدی که حتی به خواستگارش و دوست پسرش گفته بود اگه یه روزی بگی با عسل(من) قطع ارتباط کن طلاق میگیرم و...

چند بار باهاش بحثم شد و ازش دلخور بودم یه روز آن نشدم 80 تا پیام داده بود

وقتی ناراحت میشم گریه میکنه

خداشاهده کاری به اینا ندارم و حس میکنم خیلی مسخرست ولی زورم میاد با وجود این حرفا کاراش تناقض داره

من دیشب بهش تو اینستا پیام دادم استوریش رو ریپلای کردم امروز آنلاین شد سین نزد جواب هم نداد ولی یکی از دوستاش تگش کرده بود استوری اونو ادد استوری کرده

شاید بچگانه به نظر برسه ولی واقعا حرصم گرفته این بار میخوام به روش بیام چون بار اولش نیس

بچه هم نیستیم جفتمون 22 سالمونه

به ارواح جدم کاربری دست دو نفره وگرنه اینقدر احمق نیستم که تاپیک هایی بزنم که زمین تا آسمون مغایرت دارن:/

لطفا صرفا با عنوان تاپیک جواب ندین و متن رو بخونین

به ارواح جدم کاربری دست دو نفره وگرنه اینقدر احمق نیستم که تاپیک هایی بزنم که زمین تا آسمون مغایرت دارن:/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شیپتون میکنم باهم 

جفتمون دختریم!

گرایش جنسی نامعقولی هم نداریم!

جفتمون دختریم! گرایش جنسی نامعقولی هم نداریم!

نامعقول چیه رابطه شدید دوستی میگن برومنس ....سخت نگیر .... به نظر من  دوست جدیدی پیدا کرده تو کم رنگ تر شدی برای چند بار بهش پیام بده جواب نداد حرفم  درست در میاد 

نامعقول چیه رابطه شدید دوستی میگن برومنس ....سخت نگیر .... به نظر من  دوست جدیدی پیدا کرده تو ک ...

دوست جدید نیست

این دوستشو میشناسم

بعد من درس میخونم اون درس نداره واسه همین زیاد پیام نمیدم و آنلاین نمیشم ولی خودش نهایتا هر دو روز در میون پیام میده بهم

خیلی دوست دارم این جواب ندادن و حرکتش رو به روش بیارم به نظرت چی بگم بهش

دوست جدید نیست این دوستشو میشناسم بعد من درس میخونم اون درس نداره واسه همین زیاد پیام نمیدم و آنلا ...

زنگ بزن بهش رک سوالتو بپرس ؟ اونم باید رک قاطع جوابت بده .....قرار نیست غرور کسی خورد بشه . فقط قاطعانه  بدون هیچ پیچوندنی سوالت بپرس دلیل برخوردش بپرس 

زنگ بزن بهش رک سوالتو بپرس ؟ اونم باید رک قاطع جوابت بده .....قرار نیست غرور کسی خورد بشه . فقط قاطع ...

شاید عجیب باشه ولی از تماس تلفنی متنفرم اصلا نمیتونم تو تماس صحبت کنم

جوابم رو که داد بهش بگم میذاشتی چند دور دیگه آنلاین میشدی و بقیه رو ادد استوری میکردی بعد جواب آبجیت و اولویتت و ... میدادی؟

بعد که جواب اینو داد خوب گلایه کنم؟

شاید عجیب باشه ولی از تماس تلفنی متنفرم اصلا نمیتونم تو تماس صحبت کنم جوابم رو که داد بهش بگم میذاش ...

ببین کنایه زدن دلخوری بیشتر میکنه ازش بپرس  دلیلی داشت جواب منو ندادی ؟ بعد اگر بهونه اورد بگو  برای بقیه وقت داری پیام منو ندیدی یا نخواستی جواب بدی؟ ببین حرفاش چیه .. ببین دلیل منطقی داره اگر دیدی داره بهونه ها الکی میاره گلایه هات شروع کن