2752
2739

من بخوام سال دیگه کنکور بدم

امسال باید ترمیم معدل کنم یا سال بعد؟

ومن شهری که درس میخوندم نیستم واسه امتحانات باید برگردم شهر خودم امتحان بدم؟

اگه بخوام از سهمیه منطقه استفاده کنم؟

اگه بخوای سال آینده کنکور بدی باید سال آینده ترمیم کنی هم دوازدهم هم یازدهم 

برای امتحانات هم فکر میکنم باید برگردی شهر خودت

سهمیه ی منطقه رو در صورتی میتونی استفاده کنی که 3 سال دبیرستانت رو توی همون منطقه درس خونده باشی 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
اگه بخوای سال آینده کنکور بدی باید سال آینده ترمیم کنی هم دوازدهم هم یازدهم  برای امتحانات هم ...

وای ممنون

ببین من کل دوران مدرسه منطقه 3بودم

بعد ازدواجم اومدم تهران

الان باید امتحانات وکنکور رو تو همون شهر خودم بدم دیگه درسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای ممنون ببین من کل دوران مدرسه منطقه 3بودم بعد ازدواجم اومدم تهران الان باید امتحانات وکنکور رو ...

خواهش میکنم آره فک کنم ولی حتما یه زنگ بزن آموزش و پرورش ببین چی میگن 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2731
اگه بخوای سال آینده کنکور بدی باید سال آینده ترمیم کنی هم دوازدهم هم یازدهم  برای امتحانات هم ...

ببخشید انقدر سوال میکنم من سه سال پیش دیپلم گرفتم الان نمیدونم چی به چیه

قضیه این کنکور دومرحله ای چیه؟

نتایجشون بهم ربط داره؟هردو رو باید شرکت کرد؟

ببخشید انقدر سوال میکنم من سه سال پیش دیپلم گرفتم الان نمیدونم چی به چیه قضیه این کنکور دومرحله ...

کنکور دو مرحله ای اینجوریه که شما دو دوبار کنکور میدی تراز هر کدوم که بالاتر و بهتر بود رو لحاظ میکنن و شما بر اساس اون تراز بهتر انتخاب رشته میکنی 

میتونی هر دوتا رو شرکت کنی میتونی فقط یکیو شرکت کنی

اگه سال بعد کنکور میخوای بدی 

باید نهایی ۱۲ و ۱۱ رو بدی ک ب شدت سخت هم شده و ی جورایی هرروز امتحان نهایی داری 

اگه امسال نهایی بدی ۱۲ روز و نمره عالی بگیری بنظرم بهتره 

ن لازم نیس برگردی شهر خودت همونجایی ک هستی اونجارو انتخاب کن

سهمیه منطقه هم برمیگرده ب ۳ سال دبیرستانت ک کجا بودی

تمام.

2740

سلام عزیزم.

امسال که ثبت نام ترمیم تقریبا تموم شده 

و بخاطر اختلاف تراز بهتر اینکه سال دیگه ترمیم کنی.و باید هم دوازدهم ترمیم کنی هم یازدهم.

برای ترمیم هم همون شهری که در حال حاضر ساکن هستی میتونی امتحان بدی 

موقع ثبت نام ترمیم ازتون میپرسن کجا ساکنین و حوضتون کجا میخواید باشه

قبلا میگفتن جایی ک دیپلم گرفتین باید امتحانات رو بدین ولی الان نه دیگه اینطور نیست.

برای سهمیه هم 

سهمیه منطقه ای ک حداقل دوسال اونجا تحصیل کرده باشین بهتون تعلق میگیره 

مثلا اگر تهران بوده باشین و دوسال اونجا درس خونده باشین و بیاید برای زندگی اهواز سال اخر دبیرستانتون،شما سهمیه منطقتون میشه منطقه 1 چون دو سال اونجا درس خوندین.

سلام عزیزم. امسال که ثبت نام ترمیم تقریبا تموم شده  و بخاطر اختلاف تراز بهتر اینکه سال دیگه ت ...

ممنونم❤️

پس منی که دبیرستان منطقه ۳ بودم

الان میتونم تو تهران امنحانات  رو بدم 

ممنونم❤️ پس منی که دبیرستان منطقه ۳ بودم الان میتونم تو تهران امنحانات  رو بدم

بله میشه... 

تقریبا مطمئنم که میشه ولی 100درصدی اگر میخواین مطمئن شین از مشاورا بپرسین