2752
2734
عنوان

بنظرتون کارم درست بود؟؟

321 بازدید | 21 پست

سلام

همکلاسی داشتم تو دانشگاه خیلی ضربه زد بهمون،نماینده کلاس بود مثلا استادا جروات رو براش میفرستادن این دیر میداد بهمون تا نرسیم خوب بخونیم و خودش شاگرد اول باشه همیشه و.....

از وقتی رفتم سر کار همش پیم میده ک چقدر حقوق میگیری ساعت کاریت چقدره و اینا اصلا ولکن نیست

امروز باز پیام داده و از این سوالا پرسیده منم زدم بلاکش کردم عنتر خانومو 

کارم زشت نبود؟؟

نه 

میخواستم بگم بلاکش کن بیشعوررو

روانی کامله 

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه  میخواستم بگم بلاکش کن بیشعوررو روانی کامله

خیلی عوضیه 

دوس داره سر از کار همه در بیاره کصافت

هیجوقت یادم نمیره برا امتحان فاینال خودشو دوستاش دست ب یکی کردن یکی از جزوات مهم رو نفرستان براما

بخدا ی روز ب امتحان خیلی اتفاقی متوجه قضیه شدیم ،پوستم کنده شد چشام کور شد تا اون جروه رو خوندم و خداروشکر سوالاتشم تونستم جواب بدم

کارت واقعا اشتباه بود واقعا برات متاسفم هنوز به اندازا کافی بزرگ نشدی و بلد نیستی چجوری باید با آدما تعامل کنی واقعا که 

باید اول یه دور میشستیش رو بند پهن میکردی بعد بلاکش میکردی 🤨😒😂

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

زشت ک نیست

ولی میگفتم گلم مامور مالیاتی؟ 

بعدشم مینوشتم راستی با ندادن جزوه به ما و نفر اول شدنت تو ازمونا

تو به کجا رسییدی؟😅

بعد بلاکش میکردم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706