2733
2739

سلام به همگی

من بچه کوچیک دارم سختمه ظرف شستن چون بچم نمیزاره میخوام ماشین ظرفشویی بخرم

حالا شوهرم میگه تو باید اشغال ظرفا رو بگیری بعد بزاری توی ماشین،دست بکشی داخل ظرفا اشغالاشون پاک بشه بعد بزاری ماشین،میگه خب همون موقع یه اسکاج هم بکش توی ظرف بزارش سرجاش

میگه به نظرم خرید ماشین ظرفشویی یه هزینه الکی هست و بدون استفاده میمونه

میشه لطفا نظرتون رو بگید که درست میگه؟

خب اینجوری من دائم باید در حال ظرف شستن باشم هی تا دوتا تیکه کثیف میشه سریع بشورم حوصلشو ندارم میشه لطفا نظرتونو بگید راجب دلیل شوهرم که میگه همون موقع یه اسکاج هم بکش وقتی میخای اشغالا رو بگیری

والا من آشغالای خیلی بزرگ رو فقط برمیدارم از رپی ظرفا

بقیه رو میزارم همونجوری تو ظرفشویی 

تمیزم میشوره 

چیزیشم نشده تاحالا 

بنظرم خیلی وسیله کاربردی هستش 

Instagram📷me_in_netherlands 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بزای شستن ظرفم باید کثیف نباشه یعنی پر برنج و استخون

در همین حد فقط بابد باشه نکه دستکال بکشی...

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731

اشغالارو ک باید بگیری ولی برنج و اینا از ف یلتر رد میشه طوری نیست

ولی برا مواقع مهمون عصای دسته اونم فقط ۱۴ نفره

من چون کمر درد دارم کلا ظرفای دو وعده سه وعده رو جمع میکنم توش یجا میشورم خیلی کمکه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ظرف گذاشتن تو ماشین دو دقیقه نمیشه 

کلا راحته ظرف شستن وقت گیره 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
2740
والا من آشغالای خیلی بزرگ رو فقط برمیدارم از رپی ظرفا بقیه رو میزارم همونجوری تو ظرفشویی  تمی ...

مرسی عزیزم مثلا حلیمی باشه یا تخم مرغی اینا رو نمیخاد اشغالا رو برداری؟بعد اینا بزارم بمونه تا شب توی ماشین مثلا حلیم خشک میشه ماشین میتونه پاک کنه؟

والا من آشغالای خیلی بزرگ رو فقط برمیدارم از رپی ظرفا بقیه رو میزارم همونجوری تو ظرفشویی  تمی ...

بعد اشغال کوچیکا رو ماشین خودش میگیره محفظه داره؟یا میفرسته توی چاه؟یا توی خودش میمونه؟چه مارکی دارین شما

مرسی عزیزم مثلا حلیمی باشه یا تخم مرغی اینا رو نمیخاد اشغالا رو برداری؟بعد اینا بزارم بمونه تا شب تو ...

آره عزیزم

ظرفا رو با آب داغ میشوره همه چی پاک میشه 

من گاهی یه روز کامل یا دوروز میکشه تا کاملا پر بشه بعد روشنش میکنم

بازم همه چی رو تمیز تمیز میشوره

واقعا وسیله خوبیه شک نکن توی خریدش 

اگر استفاده کنی میبینی چقدر کاربردیه 

بعد اشغال کوچیکا رو ماشین خودش میگیره محفظه داره؟یا میفرسته توی چاه؟یا توی خودش میمونه؟چه مارکی داری ...

مال من زیمنس عه 

خیلی راضیم ازش 

تا حالا مشکلی برای چاه و اینا پیش نیومده 

فکر میکنم یه فیلتر‌ داره