2752
2734
عزیزم به دکتر نشون بدید اینجا ک نمیشه ولی عجیبه نرمال نوشته ۵ غیر نرمال ۹۵...بازم به این چیزا نیست ب ...

عزیزم به دکتر حتما نشون میدم

ولی گفتم الان یکم ببینم چی میشه

رنج نرمالش چقدره عزیزم؟ 

شما اطلاع داری ؟

عه جدی؟ من ک حتما نتیجه رو پیش دکتر میبرم ولی گفتم قبلش یه نظرسنجی بزارم ببینم چیا میگن اندازه نرما ...

ببین زیر۴دیگه نگران کنندس ولی واس شوهرت ۵هستش و احتمالا دکترش بگه مهم نست و اینا ،ولی بچازش بخواین که سنو بنویسه حتما

با من یک ایرانی ام و به ایرانی بودنم افتخار میکنم،روز مرد و‌جوانمردی: زادروز کوروش کبیر،روز زن: زاد روز دختر کوروش کبیر و اولین دریاسالار زن جهان،روز پسر زاد روز کمبوجیه پسر کوروش کبیر و از پادشاهان هخامنشی،من یک ایرانی ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیدم با چ شوق و ذوقی اومدی😂😂😂

نه بخدا. آخه عنوان نزده بود که با ذوق و شوق بیام.  کامنت آخرش گذاشته بود.  بعد زدم پایین دیدم جوا ب ازمایشه🤣😂

کاربری دست دو نفره حالا اون یکی  کامنت گذاش نریزین سر من 🤨😐منم با اون اشتباه نگیرید اون متاهله اکثرن نمیاد سایت زیاد https://abzarek.ir/service-p/msg/1885965 لینک چالش ناشناسم
عزیزم به دکتر حتما نشون میدم ولی گفتم الان یکم ببینم چی میشه رنج نرمالش چقدره عزیزم؟  شما اط ...

نه بی اطلاعم گلم واسه همین میگم دکتر میتونه تخصصی بگه اینجا اکثر روی حدس و گمان میگن

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...
سونو ی بیضه ها میشه یعنی ؟ 

دقیقا

با من یک ایرانی ام و به ایرانی بودنم افتخار میکنم،روز مرد و‌جوانمردی: زادروز کوروش کبیر،روز زن: زاد روز دختر کوروش کبیر و اولین دریاسالار زن جهان،روز پسر زاد روز کمبوجیه پسر کوروش کبیر و از پادشاهان هخامنشی،من یک ایرانی ام
عزیزم به دکتر حتما نشون میدم ولی گفتم الان یکم ببینم چی میشه رنج نرمالش چقدره عزیزم؟  شما اط ...

میتونی قبل از اینکه به دکتر نشون بدی اعداد رو بزنی تو گوگل ببینی نرمالش چنده

ولی ملکه آزمایش اسپرم داد شوهرم تو خود برگه اگه زیاد بود یا کم بود کنارش تیک داشت و می‌نوشت فیو یا هات یا وری

2706