2733
2734
عنوان

شما تا حالا قلبتون به تپش افتاده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20877 بازدید | 2178 پست

هدیه به همه ی نی نی سایتی ها به نیت ظهور و سلامتی آقا

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌿

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2731

@عشقداداشم    

@گوگولی_مگولیشم    

@کاربر۵۰    

@تانانا    

@مامان_نورامی    

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام  عاشقان امام زمان عج الله 🌿

امیدوارم حالِ دلت با یاد حضرت عالی باشه و قلبت پر از آرامش🫶

به نیت حاجت دلتون و فرج و سلامتی حضرت(عج الله):

عَسَىٰ أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَىٰ أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّـهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ ﴿البقره: ٢١۶﴾

چه بسا چیزی را ناخوش داشته باشید و آن به سود شما باشد، و چه بسا چیزی را خوش داشته باشید و آن به زیان شما باشد ، و خداوند می داند و شما نمی دانید .

دوست قشنگم پس صبر داشته باش و توکل کن 💪🏻

که خدا خودش عاشقِ تو هس:)..

و بدِ تو رو نمیخواد👌🏻

اگه دوست داشتید صفحه اول تاپیک رو بخونید💕🤗

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
عزییزمی 💕💕واقعا میگم عزیزم غصه نخور واقعا مسئله ی قابل حلی هست خداروشکر  ممنون از لطفت

عزیزم خیلی ب سختی حرف میزنه 

1 سال طول کشید تا تک کلمه بگه منظورم از 3 سالگی ب بعد

1 سال طول کشید ک بعضی افعالو یاد بگیره 

امسال خیلی بهتر بود خداروشکر 

شغل ها_ رنگ ها_میوه ها_حیوانات_وسایل نقلیه و اکثرشونو بلده اما وضوح گفتار نداره ممنون میشم ازته قلبتون دعاش کنید خیلی غصه شو میخوریم منو پدرش الان 6 سالشه و پیش اصلا نرفته امسال باید بره سنجش نیمه اولیه😢

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

⚘﷽⚘

⚘الســـــــــــــلام علیکــــــــ یامـولانا یا صـاحب الزمـان (عج)⚘

سلام حضرت دلبر

سلام قرص قمر

سلام اے دردانه‌ے زهرا(س)

زمین که لطف ندارد از آسمان چه خبر؟

از خدا که پنهان نیست از شما چه پنهان اینجا آلودگے دلهایمان از حد هشدار فراتر رفته نفسهایمان به شماره افتاده

سالهاست زندگیمان تعطیل رسمے است

هواے باریدن ندارےمولاجان؟

گِره‌ے کور ظهورت منم قبول

اما خدا را چه دیدے شاید قرار است حُرّ تو باشم.

گذر ثانیه هاے نیامدنت سخت است همچو حال عباس حین خالے شدن مَشکَش

همه عمر پاییزِ نبودنت است که دانه دانه زمستان میشود موهایے که براے آمدنت شانه زده ام بیا و براے همیشه بهارے کن.

بیا و دلهاے مُرده‌یمان را که به شال سبزت گره زده ایم با دم مسیحایے خودت زنده کن.

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
2740

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

⚪️ قصه‌های زندگانی امام زمان(عج)

▫️حضرت امام جعفر صادق علیه السلام رو به من کرد و فرمود:

_ ای زراره! مهدی کسی است که گروهی درباره‌ی به دنیا آمدنش تردید روا می‌دارند، برخی خواهند گفت که پدرش از دنیا رفته و جانشینی برای خود به جا نگذاشته است و گروهی بر این باور خواهند بود که او به هنگام درگذشت پدرش در شکم مادر خود بوده است و افرادی نیز خواهند گفت مهدی دو سال پیش از رحلت پدر خویش به دنیا آمده است.

باید دانست که منظور خداوند حکیم از فرمان دادن به غایب شدن حضرت مهدی پس از ولادتش، این است که بدین گونه، شیعیان را بیازماید و پیروان راستین، ثابت قدم، خالص، برجسته و ممتاز او باز شناخته شوند.

آنگاه من از امام ششم پرسیدم:

_ اگر من تا آن روزگار بودم، بهتر است چه کاری انجام دهم؟

▫️امام صادق علیه السلام پاسخ داد:

_ این دعا را بخوان «اللهم عرفنی نفسک فانک إن لم تعرفنی نفسک لم اعرف نبیک...»

(بار خدایا! خودت را به من بشناسان که اگر خویشتن‌ را به من نشناسانی، نمی‌توانم پیام‌آورت را بازشناسم. پروردگارا! پیامبرت را به من بشناسان که اگر او را به من نشناسانی، توانایی شناخت حجت تو را نخواهم داشت.

کردگارا! حجت خود را به من بشناسان. زیرا اگر حجت خویش را به من نشناسانی، دین خود را از دست خواهم داد و‌گمراه خواهم شد.»

📕برگی از کتاب امام زمان (عج)، صفحه76و 77 و 78

#امام_زمان

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
مرسی گلم لطف کردی 💛😘

شما لطف کردی گل

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤