2733
2734

سلام من یک مغازه ۶۰ متری دارم هنوز تکمیل نیست فعلا شوهرم پول ندارم تکمیل کنه کفش هنوز خالیه یک سال همین طوری خالی باید باشه میخوام پرورش قارچ بزنم بلدید کمکم کنید.من اجازه بیرون رفتن از خونه رم ندارم  میخوام یو کاری راه بندازم 

ویدیو های زیاد ببین توی یوتویوب بعدم بگرد یه نفر که کمپوست و لوازم میخری معتبر باشه اونم راهنماییت میکنه ولی اگه هزینه کنی و دوره بری خیلی بهتره فکر کنم فنی حرفه ای داره این دوره ها رو

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید مجوز بگیری و مدرک پرورش قارچ داشته باشی.خواهرم از فنی حرفه ای مدرک گرفت بعد گفتن اگه بخواین بهت ...

من وام نمیخوام واسه همین احتیاج به مجوز و اینا ندارم خیلی ها تو روستا پرورش میدن مجوز ندارن 

2731
ویدیو های زیاد ببین توی یوتویوب بعدم بگرد یه نفر که کمپوست و لوازم میخری معتبر باشه اونم راهنماییت م ...

اخه شوهر من مشکل داره نمیزاره از خونه بیرون برم ویدئو هم نگا کردم یکم یاد گرفتم ولی میخواستم اگه کسب انجام داده سوال کنم

من وام نمیخوام واسه همین احتیاج به مجوز و اینا ندارم خیلی ها تو روستا پرورش میدن مجوز ندارن 

خب اگه اینجوریه کا کارت راحت تره

میدونی که خاکش مخصوصه.کمپوس اسبه باید از جاهای مخصوص تهیه کنی

خب اگه اینجوریه کا کارت راحت تره میدونی که خاکش مخصوصه.کمپوس اسبه باید از جاهای مخصوص تهیه کنی

اره میدونم کمپوست میخواد و خودشون مخصوص دارن من مغازه ام کفش خاک هست سیمان نکردم اگه به کف پلاستیک بزنم اشکال نداره حتما باید سیمان کنم 

2740
من دارم پرورش میدم تو انباریمون😁 الان روزی بیستمم نمی‌دونم تهش چی میشه

عزمزمه میشه کمکم کنی من کفش خاکی هست اشکال نداره سیمان نکنم میشه دیوار هارو گونی بزنم واسه رطوبت حفظ بشه بعد دستگاه مه پاش نباشه نمیشه اخه گرونه کمکم میکنی

من دارم پرورش میدم تو انباریمون😁 الان روزی بیستمم نمی‌دونم تهش چی میشه

باید چیکار کنم آخه من مغازه بزرگه اگه بخوام سیمان کنم خیلی میشه بعدم میخوایم اضافه کنم سیمان و اینا هزینه اضافه ای

عزمزمه میشه کمکم کنی من کفش خاکی هست اشکال نداره سیمان نکنم میشه دیوار هارو گونی بزنم واسه رطوبت حفظ ...

والا منم هیچکدوم از اینا که میگی رو ندارم اما خب نمیدونم تهش چی میشه 

ی ده روز دیگه صبر کن اگه برا من شد توام انجام بده

باید چیکار کنم آخه من مغازه بزرگه اگه بخوام سیمان کنم خیلی میشه بعدم میخوایم اضافه کنم سیمان و اینا ...

نههه لازم نیست سیمان باشه همون پلاستیک بکش خوبه منم پلاستیک کشیدم

والا منم هیچکدوم از اینا که میگی رو ندارم اما خب نمیدونم تهش چی میشه  ی ده روز دیگه صبر کن اگه ...

پس چطوری دما رو ثابت نگه داشتی وقتی میگن هوا دهی چطوری هوا دهی دادی  کمپوست قیمتش چنده