2733
2734

موهام خیلی کم شده ریزشش بهتره اما خیلی کم شده من ارثی هم ندارم موهام عالی بود اما الان کف سرم پیداس چ کنم میترسم کجل بشم حالم داغونه میخوام برم مزو میترسم ک موهام بدتر بریزه اخه ماینوکسیدیل زدم موهام دسته دسته ریخت داشتم کچل میشدم میترسم ب مزو هم حساس باشم کسی بوده بره ریزشش بیشتر بشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

بله من رفتم مزو ریزشم بیشتر شد

البته موهام ریخته بود به هم یا به اصطلاح مریض شده بود تار موهام.شایدم مزو تار موهای مریضم رو تحریک کرده بود که زودتر و یهو باهم بریزن

واقعا نمیدونم🤷🏻‍♀️

من با متخصصی که پیشش مزو کردم صحبت کردم گفت ربطی به مزو نداره ولی طبق تجربه یه سری از افراد فهمیدم بعضیا مثل من با مزو ریزششون بدتر شده

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

عزيز وقتى موهات پر بوده خب چرا ميرى ماينوكسيدل ميزنى فدات شم؟ ماينوكسيدل رو اصلا كسـى سرخود نميزنه، دكترم حتى به عنوان «آخرین راه حل » ديگه ماينوكسيدل تجويز ميكنه

چرا؟ چون بايد تا آخر عمر بزنى وگرنه طاس كامل خواهى شد ، تازه بماند خيليا مثل شما همون بارهاى اول كلى مو ريزى دارن!

سريعا برو دكتر يه مزو يا فيرفيلر انجام بده تا بدتر نشه

میخایی ارایشگااه انجام بدی یامطب من توارایشگاه خیلی دنبالش گشتم بدون تزریق همه انجام میدن اماکلینک ر ...

نه توی کلینیک تاحالا تو آرایشگاه نشنیدم چجوریه؟ کلینیک بهتره؟ تزریقش درد داره؟