2752
2734
عنوان

اسم مریم برای دختر

146 بازدید | 14 پست

بچه ها الان دختر 11، 12 ساله اسمش مریم باشه به نظرتون بده؟ در کل نظرتون چیه؟

من مطمئنم زابل و کابل یه داداش دیگه هم داشتن به اسم حبه بابل   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسم قشنگیه به جدید و قدیم بودن اسم توجه نکن این انسان ها هستن که به اسم ها معنا میدن

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
نه چرا بد باشه

یکی از تقوام اسم مادرش که مریم بود رو روی دخترش گذاشته الان دخترش اسمش رو دوست نداره. میگه ببرید اسمم رو عوض کنید. بذارید مریان یا مریدا . 

گول اینجارو نخور هر اسم عادی قشنگه. اینجا اکثرا فاز تک بودن برمیدارن حاضرن چیتوز بذارن اسم بچه رو ولی اسم روال و عادی نذارن.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
یکی از تقوام اسم مادرش که مریم بود رو روی دخترش گذاشته الان دخترش اسمش رو دوست نداره. میگه ببرید اسم ...

عجب..

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 

این اسم هایی که میگن امروزی و جدید. تاریخچه اون اسم رو که بررسی کنید میبینید خیلیاش متعلق به هزاران سال پیشه . اسم امروزی همین امروز خلق نشده که چون فقط زیاد نمیگذاشتن تازگی داره همون اسم های امروزی هم انقدر میزارن چند سال دیگه خیلی قدیمیه 

پس این چیزا اصلا مهم نیست. بیشتر خوش اوا و روان بودن و معنی اسم. مهمه نه جدید و قدیم

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
این اسم هایی که میگن امروزی و جدید. تاریخچه اون اسم رو که بررسی کنید میبینید خیلیاش متعلق به هزاران ...

کاملا درسته. حالا نظر شخصیت در مورد سام مریم چیه؟

2706