2752
2739
عنوان

پسر سمی بود اما دلم براش تنگه

303 بازدید | 20 پست

دوست عادیم بود ولی دوسش داشتم. گذشتش خیلی خیلی خیلی بد بود. با کلی دختر بوده همشونو هم ول کرده حتی اونایی که از من خوشگلتر و پولدارتر بودن و دانشگاه بهتری درس خونده بودن. هم ناامید بودم، هم بیشتر از اون میدونستم دل منو هم مثل دخترای دیگه میشکنه،‌ حذفش کردم.

نکنه دیوونه ام اخه مگه دلتنگی داره کسی که میدونم قرار بود به فنا بده منو

مرد خوب، مرد مرده هست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آره عزیزم دلتنگی داره ...

درست مثل من که با پسریم که مدااام ادعای دوست داشتن می‌کنه اما در طول روز کلا۴ تا پیام میده مثلا 

بعد منه احمق مدام چک میکنم پیام بده 

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)
2740
آره عزیزم دلتنگی داره ... درست مثل من که با پسریم که مدااام ادعای دوست داشتن می‌کنه اما در طول روز ...

منم یه دوست پسر اینجوری داشتم، کاش ولش کنی

مرد خوب، مرد مرده هست.
منم یه دوست پسر اینجوری داشتم، کاش ولش کنی

تهش چی میشه یعنی ؟ 

بهش میگم تو اینجوری هستی درحالی که من مدام دارم تورو چک میکنم ، میگه کار داشتم و ببخشید و ازین حرفا 

می‌دونم بهانه میاره ولی ، دوسش دارم دیگه 

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)
تهش چی میشه یعنی ؟  بهش میگم تو اینجوری هستی درحالی که من مدام دارم تورو چک میکنم ، میگه کار د ...

برا من تهش مجبورش کردم اعتراف کرد داره خیانت میکنه

سنمون هم کم نبود، من ۲۴ اون ۲۲. بنظرم خیانت میکنه بهت مگه چی کارست که سرش انقد شلوغه؟

بنظرم برین بهش و برو، شایدم بهت خیانت نمیکنه ها، ولی اگه کنه و بفهمی جوری بهت حس حقارت دست میده که بعد چندین ماه هم درست نمیشه.

مرد خوب، مرد مرده هست.
برا من تهش مجبورش کردم اعتراف کرد داره خیانت میکنه سنمون هم کم نبود، من ۲۴ اون ۲۲. بنظرم خیانت میکن ...

من سنم از اون موقع تو هم کمتره!۱۸ سالمه 

تاحالا رابطه جدی نداشتم ، تاحالا با کسی نبودم تو رابطه که اجازه بدم حرف عاشقانه بزنه بهم 

تاحالا کلی پسر رو من کراش بودن ولی همه رو رد کردم ، تا رسیدم به این عن آقا ..اینم از این 

من سنم از اون موقع تو هم کمتره!۱۸ سالمه  تاحالا رابطه جدی نداشتم ، تاحالا با کسی نبودم تو رابط ...

به نظرم ولش کن، چیزی که زیاده پسر. وقتی درست رفتار نمیکنه لیاقتتو نداره

مرد خوب، مرد مرده هست.