2752
2734

دوستان من مشکل استرس و اضطراب شدید و حمله پنیک دارم و رفتم دکتر یبار سرترالین داد و استفاده کردم حالم بد شد دوباره رفتم اونو گفت نخور بجاش سیتالوپرام داد سه هفته سیتالوپرامو مصرف کردم خیلی کم حس کردم بهترم ولی عوارضش برام وحشتناک بود لرزش بدن داشتم تاری دید کم شدن اشتها و لاغر شدن خلاصه از زندگی افتادم دیگه خسته شدم الان دو روزه قرص رو خودسرانه قطع کردم و بجاش دمنوش آرامبخش میخورم گل گاو زبان و اسطوخودوس و سنبل طیب دم میکنم ولی میترسم میگم نکنه حالم دوباره بد بشه فعلا که دو روزه قطع کردم حالم خوبه و لرزشم از بین رفته ولی باز ترس دارم شما میشه کمکم کنید عزیزای دلم😥🙏🙏🙏🙏🙏چه راهی هست که قرص نخورم و حالم خوب بشه؟ خواهش میکنم بخاطر خدا اگه راهی بلدید بگید تاآخر عمر دعاتونومیکنم

تو نباید اصصصصلا عصبی بشی و استرس داشته باشی 

تا ۱ سال اینجوریه بعدش. اگه عصبی نشی و پرخاشگری نکنی خییییلی کم میشه و از بین میره 

در این موارد برو جلو پنجره و هوای باز نفس عمیق بکش  و پاهاتو بزار تو آب ولرم 

یه دونه قرص پروپرانول هم بخور 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
تو نباید اصصصصلا عصبی بشی و استرس داشته باشی  تا ۱ سال اینجوریه بعدش. اگه عصبی نشی و پرخاشگری ...

مرسی از راهنماییت عزیزم پروپرانول دارم تو خونه از امشب میخورم پس🙏یعنی واقعا با رعایت اینها ممکنه حالم خوب بشه؟خیلی نگران و دلهره آینده رو دارم 😥میترسم یه بیمار روانی بشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مرسی از راهنماییت عزیزم پروپرانول دارم تو خونه از امشب میخورم پس🙏یعنی واقعا با رعایت اینها ممکنه حا ...

منم مثل تو بودم 

خوب شدم 

توام خوب میشی 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
تو نباید اصصصصلا عصبی بشی و استرس داشته باشی  تا ۱ سال اینجوریه بعدش. اگه عصبی نشی و پرخاشگری ...

عزیرم الان امضاتو دیدم شما پرستاری فدات شم مشکل مشابع من دیدی؟ من خیلی کم طاقت و عصبی ام گاهی واقعا مغزم سوت میکشه از شدت حرص خوردن البته شرایط زندگیم بی تاثیر نیست ولی واقعا تنها آرزوم اینه که حالم خوب بشه🥲

عزیرم الان امضاتو دیدم شما پرستاری فدات شم مشکل مشابع من دیدی؟ من خیلی کم طاقت و عصبی ام گاهی واقعا ...

عزیزم تو منی یا من ت ام؟؟؟ 

منم عین ت بودم 

زود جوش

عصبی

پرخاشگر 

خودم با روش های ک بهت گفتم خوب شدم

اتفاقا خیلیا اینجوری ان من و تو تنها نیستیم

هرشب میان بیمارستان. اکسیژن وصل میکنن 

بخدا با روش هایی ک گفتم خییییلی عالی شدن

سیتالوپرام نخور مخصوصا ایرانیش اذیت میکنه اطرافیانمون بودن دکتر قطع کرد البته سالها پیش

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
مرسی از راهنماییت عزیزم پروپرانول دارم تو خونه از امشب میخورم پس🙏یعنی واقعا با رعایت اینها ممکنه حا ...

راهشو میگم

اول روش

eft 

رو امتحان کن

در کنارش

دمنوش بادرنجبویه هم استفاده کن

روش eft توی نت جستجو کن

کتابش هم توی نت بخر و بخون

فکر کنم توی اپ طاقچه باشه

از نویسنده گری

خیلی ساده و موثر

روی خیلی ها اثر گذاشته

خود من امتحان کردم واقعا اثر گذار هست

به نظر من اصلا قرص های افسردگی و اعصاب روان نخور

عوارضش از نظر من خیلی بدتر هست.....

منم مشکل تورو داشتم و از همین دوتا قرصم خوردم نه حالمو بهتر کرد ونه عوارضی برام داشت اصلا هیچ اثری ب ...

وای منو نابود کردن این دوتا قرص سرترالین که میخوردم کلا افکار خودکشی داشتم احساس خفگی میکردم روانی شده بودم رسما 

به نظر من اصلا قرص های افسردگی و اعصاب روان نخور عوارضش از نظر من خیلی بدتر هست.....

اره عزیزم عوارض قرص ها منو نابود کرذن من مدتی بدن لرزه داشتم با خودم فکر میکردم چه بیماری دارم حتی بابتش تاپیک هم زدم از بس نگران بودم قرص رو که قطع کردم بهتر شد لرزه ام

سیتالوپرام نخور مخصوصا ایرانیش اذیت میکنه اطرافیانمون بودن دکتر قطع کرد البته سالها پیش

وای باورت نمیشه این قرص میل جنسی منو صفر کرده بدنم مدام میلرزه اشتها ندارم و لاغرشدم عین معتادا شدم 

2706