2733
2734

خیلی خوب بود برخوردش خیلی🥹

یه پلاستیک بزرگ خوراکی اورده برام با اینکه قبلش ازم پرسید چیزی احتیاج داری بیارم ، گفتم نه ممنون

بعد نشسته بودیم کنار هم ب من خیره شده بود یهو دیدم اشکش اومد.. گفتم چرا گریه میکنی عزیزمم

گف خیلی خوشحالم ک پیشمی😭🥺

دعا کنید بهم برسیم🥺♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

معلومه حالا خیلی راه دارین 

خواهرم مسیری که داری میری اشتباهه 

معمولا تصمیمی که خود دخترا میگیرن احساسی هستش و تو ذهنشون یه فیلم عاشقانه ساختن ، اگه میخوای بعدا تو زندگی دچار مشکل نشی با کسی نباش ، بذار اگه کسی تو رو میخواد از اول اول رسمی بیاد ، وقتی خونوادت تاییدش کردن بعد کم کم رسمی شروع کنید مشاوره هم حتما برید 

طرف رسمی میره جلو باز به مشکلاتی میخوره چه برسه اینطوری 

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .

اسی مواظب باش پسرا خیلی آب زیر کاهن

مختو نزنه بخواد رابطخ جنسی داشته باشه

همین لان یکی تاپیک زد دختره بیچاره دوس پسرس رابطه جتسی باهاش داشته ولش کرده رفته ...

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706