2733
2734
عنوان

برای اولین بار یک هفته پیش رفتم دیت!

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 46 پست
پسرا رو باور نکن  از خودت مراقبت کن، اگه باور کنی می‌شکنی !  نمی‌خواد بری به پسره بگی او ...

👍👍👍👍👌👌👌

اسی حرفای ایشونو کاملا تایید میکنم

ما هم یه زمانی فکر میکردیم وااای این پسره عشق زتوکینه اتفاقا دقیقا سن ما هم همینی بود ک الان گفتی ۱۹ و ۲۱

نمیگم الزاما رابطه بدیه یا قراره بد بشه

فقط میگم زود باور نکن... ما هن باور کردیم و دلمون هزار تیکه شد. اصلش برای پسرا غریزه جنسی هست. هورمونا میخوابن بالاخره. اولین دیت بود درک میکنم ذوق داری و دوس دارین همو. ولی فقط میگم اعتماد صد در صد نکن و باورش نکن. رابطه ج.. هم برقرار نکن و بدون اگر کردی دو سه ماه بعدش رابطه الفاتحه...

مراقب خودت و قلبت باش دختر. هر لحظه انتظار هر چیزیو از هر کسی داشته باش. و اعتماد و باور صد در صد نکن. اینده رو همشو با اون شخص هی تجسم نکن جوری ک بعد رفتنش زندگی برات زهر بشه تا مدتها.... 

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید