2737
2739

خانوادشون می‌خوان ردشون کنن یه خرج کمتر زندگی راحت تر

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

یکی دوتا علت نداره 

عوامل خییییلی زیادی داره 

از فرهنگ اقتصاد و رسانه گرفته تا آموزش و پرورش و خانواده ها:/ 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فرق فرهنگی  طرفای ما ک همه نزدک ۳۰ یا بالاتر ازدواج میکنن

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
فرق فرهنگی  طرفای ما ک همه نزدک ۳۰ یا بالاتر ازدواج میکنن

فقر😂

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
2740

والا کودک داریم تا کودک

عروس یکی از فامیلای شوهرم ۱۳ سالش بود ازدواح کردن

با فاصله سنی ۱۶ سال از شوهر که داره

کل شوهز و خانواده شوهر رو رو یه انگشتش میچرخونه

هیچکی جرات نداره بهش تو بگه.

انقدرم پررو و گستاخ و بی ادبع که حد نداره

والا به نظرم اونو ۷ سالکی هم شوهر میدادن مسکلی نبود🤣🤣🤣🤣

وا یعنی چی؟ مگه بار اضافس؟ 

برای بعضی خانواده ها بله دختر بار اضافه اس هرچی بیشتر بمونه مسئولیتش بیشتره

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

واسه یسری اسیبای اجتماعی باید دولت مستقیما وارد بشه و فرهنگ سازی کنه وگرنه خود مردم هر چقدم همدیگه رو اگاه کنن بازم به جایی نمیرسن 

این مسئله کودک همسری هم جزء همین دسته اسیباس 

منتها دولت نه تنها فرهنگ سازی نمیکنه بلکه طرحای تشویقی هم میزاره مثلا هر چی سن پایینتر باشه وام ازدواج بیشتره 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706