2733
2734
والا کودک دارین تا کودک عروس یکی از فامیلای شوهرم ۱۳ سالش بود ازدواح کردن با فاصله سنی ۱۶ سال از ش ...

اتفاقا مشکل داره

همچین شخصی با این سطح تربیتی پایین ، مادر بشه ، قراره فرزندانی تربیت کنه که وارد اجتماع بشن🤦🏻‍♀️

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه یسری اسیبای اجتماعی باید دولت مستقیما وارد بشه و فرهنگ سازی کنه وگرنه خود مردم هر چقدم همدیگه ر ...

وای آره 

خیلییی بده همه جای دنیا ممنوعه اونوقت ما ...

واسه یسری اسیبای اجتماعی باید دولت مستقیما وارد بشه و فرهنگ سازی کنه وگرنه خود مردم هر چقدم همدیگه ر ...

دقیقا ، خانه از پای بست ویران است .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

می ترسن بعدا از اون تحفه ها گیرشون نیاد

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
زرنگه دیگه ولی خب بچه هست

الان که ۱۷ سالشه بارداره.یه جور رفتار میکنه به خدا حال ادم بهم میخوره

از اول انقدر سلیطه بازی دراورده شوهره مثل سگ میترسع ازش

جلو خود من بارها شوهرشو زده😑

سر اینکه مثلا باید فلان چیزو بخری برام 

می ترسن بعدا از اون تحفه ها گیرشون نیاد

خیلی فرصت واسه ازدواج دارن خب 

اینا که ازدواج میکنن علاوه بر اینکه کودک همسری رو رواج میدن خیلیاشون بعد از ازدواج مدرسه اینا نمیرن دیگه ( وقتشم ندارن) اینجوری سطح سواد کشورم میاد پایین 

بعدشم اینا خودشون بچه هستن چجوری میخوان بچه تربیت کنن؟ 

دوستم ۲۳سالشه سه تا پسر داره یه سقطم داشته

من دخترمو ۲۹ سالگی دنیا آوردم الانم ۳۴ سالمه باردارم

چند روز پیش تو مطب دکتر یه خانومه دخترشو آورده بود که باردار بود ۲۱ سالش بود بچه دومش بود به من می گفت چرا انقدر دیر بچه دار شدی؟ دیر ازدواج کردی؟ گفتم نه ۲۲ ازدواج کردم میگه خب دیره دیکه🤣

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
یسری دخترها خودشون میخوان

دختر زیر سن قانونی غلط کرده دلش بخواد😅. والا بچه کوچیک خیلی چیزا دلش میخواد دلیل بر فراهم کردنش نیس. بچه دوساله ممکنه چاقو دلش بخواد دلیلی نداره پدر و مادر چاقورو بدن دستش تا به خودش آسیب بزنه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706