2733
2739

برادر خواهر عروس وضع مالیشون عالی خونه های. 8 میلیاردی خریدن. من مستاجرم رهن خونمم 200 نمیشه. واقعا ناراحتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکال نداره بهش فکر نکن 

ولی خب منم دارم زندگی می کنم رو تجربه میگم اینمواقع بهتره خودت رو تابلو نکنی 

شما که دو تومن دادی یک تومن دیگه هم انقد بهت فشار نمیاورد میذاشتی دو برابر اونا میشد که حرفی توش نمونه

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2731

اگه اینقد براشون مهم بود بهتون قرض میدادن بیشتر بدین یا باهم مشورت میکردین بعدم وظیفه ای نیست دستتم دردنکنه فدا سرت

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
2740
دومی

برادر خواهر مجردت هنوز به این سطح شعور نرسیدن که هر کسی کادو بر حسب توان خودش میده .

حالا خونه خواهر عروس ده میلیارد باشه یا ده هزار تومان ربطی به میزان کادو شما نداره.

خانواده منم توی عقد ربع سکه دادن ولی فامیل شوهرم پنجاه هزار تومان پول دادن. 

مهم نباشه برات از این به بعدم کمتر بزار تا توقعشون و کم کنند بگو هر کس اندازه جیبش میزاره حتمن مشکل داشتم که اینقدر گذاشتم ، من بودم یک تومن میزاشتم ، کسی که طلب کار باشه زورم میاد بهش پول بدم

مگه اونا چه گلی به سرت زدن که طلبکارن؟ خود عروس داماد ناراحتن تبکه میندازن؟ واسه عروسی خودت اونا چی اوردن؟ توهم به روشون بیار. اگه داماد تیکه انداخت بگو داداش تو خودت واسه من چه خرجی کردی که الان طلبکاری،من اندازه وسعم کادو اوردم بیشتر ازونم نه درتوانم هست نه بدهکارم به کسی، بعدم روکن به زنش بگو شمام زمان عروسی من نبودی ولی اگه هم بودی معلوم بود همچین کادوی سنگینی نمیذاشتی شما همین الانم حرمت نگه نمیداری کادوی فامیلات رو به رخم میکشونی،من همینم اگه ناراحتی بیار پس بده

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706