2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گفتن پول غذاتم نمیشه

من باشم میگم مگه خواهرو برادر دو دو تا چهار تا میکنه اصلا صد هزار بزارم شما باید طوری باشید که من خجالت نکشم شاید پول نداشتم از این به بعد اگر میخاید تو مراسماتون خرج کل عروستون و از کادوی من در بیارید منو دعوت نکنید ، دیگه ام یک مدت نمی‌رم پیششون تا پشیمون شن 

میگفتی کادو شما را هم خودتون ندادید بابا داده اگر فکر میکردید کمه به بابا بگید به منم بده هدیه میدادم ضمن اینکه من با جون و دل دادم چیزی که تواناییشو داشتم رستورانم نیومدم که بخوام پول غذامو حساب کنم

ایشالا برا عروسیشون دستت باز تر باشه و کادو بیشتر بدی❣️

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.
خانوادم سر عقد هیچی ندادن

خوب به روشون بیار هیچی نگفتی زبون دراز شدن.بگو منم بچتونم گاهی،سمت منم غش کنید بد نیست

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706