2733
2734
عنوان

چطوری پسرای هول رو بشناسیم ؟

71 بازدید | 2 پست

ببینید یک الگوی تکراری هست بینشون حتی حرف زدن و نوع بیانشون

پارتنر من کسی که اولین شخص زندگیم بود به من 3 سال  بعدش خیانت کرد 

یعنی می کرده و من متوجه نبودم 

من اشتباه می کردم 

مشکل این جا بود که من بچه بودم و فکر می کردم همه مثل خودمونن پاک و ساده و نجیب

ولی بعدش از طریق کتاب خوندن زیاد اموزش دیدن کار کردن روی خودم پیدا کردن عزت نفس دخترانم در برابر همچین چالی با تمام علاقه ای که داشتم تمومش کردم 

نمی گم دلتنگ نمی شم بلکه می شم یه وقتایی می گم کاش برگرده  ولی فقط یه دلتنگیه هست که بعدش اروم می گیرم و دچار اشتباه دوباره نمی شم 

دو روز پیش ادمی که همه معیار های من داشت کراشم بود و به خیال خودم از این بهتر دیگه نخواهد امد چون واقعا شرایطش خیلی اوکی بود 

پیشنهاد اشنایی داد 

همش از زیبایی تعریف کرد و اینا 

دقیقا امروز وقتی برسی کردم به این نتیجه رسیدم دقیقا عین ادمی بود که دوستش داشتم 

این اگر باهاش وارد رابطه بشم صددرصد خیانت می بینم و مشکلات زندگی قبلی 

حالا نشونه هاش چین؟ همش از ظاهر عکست پروفایلت و... تعریف می کنه 

کلی دختر با پوشش باز فالو کرده و عکس لایک کرده 

تو حرف زدن هاش حرفی از رابطه رسمی نیست 

این خودش اعتراف کرد که تا حالا رابطه جدی با دختری نداشته 

و اولین کسی که توجهش به طرز عجیبی جلب کرده منم (این جا فهمیدم که طرف راحت رابطه عوض می کنه و حرفاش در رابطه از اینکه از من خوشش میاد چاخانه )

اگر یه دختر خام و بچه بودم قطعا الان باهاش رابطه ای شروع کرده بودم 

چون موقعیتش خیلی خوبه 

ولی اون سه سال دردی که کشیدم این جا به کارم اومد

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
خیلی از خودشون تعریف میکنن و در واقع هیچ 💩 نیستن و اینکه تاکید بر این دارن ک لاشی نیستن

دقیقا 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.