2733
2734
عنوان

خانم هاشمارو بخدا بیاییدبگیدمن چیکارکنم شوهرم نمیزارع برم خونه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 60 پست
روحشون شاد  عزیزم همیشه انقد کم طاقت و مودی هستی؟؟ داری اشتباه پشت اشتباه میکنی ...از اول قهر ...

یعنی بنظرتون میاد دنبالم اولش خیلی عصبی بود گف فقط طلاق ت میدم ولی بعد چن روز خودش بهم زنگ زد گف بشین اونجا حالامیام میبزمت فقط من میترسم ک دیگ نبره .بلع من واقعا راجب اون بی طاغتم ازشب مریض شدم دبگ دارم خفه میشم

هیچ مردی به تایپیکای من نیاد من یه زن متاهل و بدم میادبانامحرم نوشتن ردوبدل کنم مچکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلید نداری مگه؟ خودت برو ببین چه غلطی میکنه؟ کاری به اون نداسته باش نمیاد دنبالت خونته خودت برو

فقط کلیدو ازم گرفته مگراینه برم منتظربمونم وقتی اومدم خونه بلک شاید بزاره برم خونه یبار رفتم خونه نزاشت گف برو بشین خونه پدرت تابعد ببینم چی میشه گف تو برو خودم میام دنبالت ک نمیاد

هیچ مردی به تایپیکای من نیاد من یه زن متاهل و بدم میادبانامحرم نوشتن ردوبدل کنم مچکر
کلید ساز ببر همسایه یا مدیر ساختمون که می شناسدت بگو‌کلیدمو جا گذاشتم شوهرم نیست ولی کلا داری توی ...

میدونید اون اخلاقش اونجوریه موقعی ک دعوا کردیم بهم گف حالاک داری میری دیگ هرگز برنگزد گف ک دیگ هرگز نمیزارم بیای خونه م گف فقط طلاق بعداینک من کلی خواهش التماس گف حالا بزا ببینم گف حالا میام دنبالت در واقع مشکل من اینجاس ک همع چی مو جمع کردم اومدم واونم عصبی شد

در اولین فرصت تهیه کن به درد میخوره اگه خونت نزدیکه خودت برو تعارف داری مگه خونه خودته

بله نزدیک یعنی برم چی بگم اگ درو باز نکرد چیکارکنم 

فقط کلیدو ازم گرفته مگراینه برم منتظربمونم وقتی اومدم خونه بلک شاید بزاره برم خونه یبار رفتم خونه نز ...

برو ساعتی که میاد خونه منتظرش وایسا

بگو اومدم خونه ام با ملایمت بگو 

دیگه خونه پدرت نمون

بگو می خوام خونه خودم باشم

انقدر بشین تا درو باز کنه بیخود کرده کلید برداشته بگو من زنتم ناموستم میزاری دم در بمونم؟

برو ساعتی که میاد خونه منتظرش وایسا  بگو اومدم خونه ام با ملایمت بگو  دیگه خونه پدرت نمو ...

چشممم خیلی عالی میگید پس اونجوری میکنم میرم دم خونه میشینم دیگ نمیخام منتظرش بمونم 

چشممم خیلی عالی میگید پس اونجوری میکنم میرم دم خونه میشینم دیگ نمیخام منتظرش بمونم 

اره اون دنبالت نمیاد.برو ببین داره چه غلطی میکنه که دنبالت نمیاد

بگو انگار یادت رفته منو شما شوهرمی مردی  

ولی اصلا کل کل نکن با سیاست برو خونه بشین و ارام باش تا از قضیه سر در بیاری

دختر جان

صبور باش.

رفتار الانت تضمین زندیگت هست.

گفته میام پس صبر کن تا بیاد.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
اخ موقع دعوا کلیدوازم گرفتع 

گرفته ؟!حس میکنم از خداش بود بری   چون خونه رو   تنها میخواد     اگه برگشتی اولین کاری ک میکنی یه کلید بساز   دور از چشمش نگه دار 

درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنندمابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند
2706