2733
2734
عنوان

رییس شوهرم گفت : شوهرت مصرف داره!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2566 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم شوهرم مثل شما بودم من تازه بچه هم دارم از دستش فرار کردم باور کن اگه از اون زندگی نیای بیرون بدجور آسیب میبینی منو یکا ی باهام کرد خودکشی کردم روانمو بهم ریخته بود یهو چشم باز میکنی میبینی مثل خودش روانی شدی

عشقم همه کسم دخترم😍😍

زردیس جان سلام 

لطفا بعد از امتحانای دخترا برو یه شهرستان خونه بخر 

جایی اجاره کن برا بیمه 

ثاگر بتونی بیمه ای که اون شهرستان نداره را بگیری خیلی خوب میشه 

وسایل خونه و نفقه دخترت از شوهرت بگیر 

مهریه هم قسط بندی 

ماشین هم بردار 

حتی میتونی سرویس مدرسه هم بشی 

دختر ببری و بیاری سه چهار نفر دیگه را هم ببری بیاری 

از الان تا پایان امتحانات هم تمرکز کن رو بیمه که بتونی مجوز بگیری 

این شوهر گور به گور شده را ولش کن 

زردیس جان سلام  لطفا بعد از امتحانای دخترا برو یه شهرستان خونه بخر  جایی اجاره کن برا بی ...

اتفاقا الان میخواستم تاپیک بزنم 

خدایا چرا من نباید یه زندگیه نرمال داشته باشم 

چرا نباید یه زندگیه نرمال رو تجربه کنم 

برنامه ی جدیدشه ؛ هرروز میاد ، مثل صیغه ایها، رابطه برقرار میکنه؛ بعد سریع لباس میپوشه میره !!!!!

البته اگر کاری چیزی بخوایم هم انجام میده ! هرچند جون به لب میشه

ولی کوتاه میام تا بلکه راضی بشه حقمو بده یا میگم شاید یواش یواش داره آدم میشه 

فک کن از اول خانواده نداشتی  رو‌ پا خودت باش قوی

دیشب اومده، بعد که داشت میرفت ، میگم نرو ، میگه مامانم خونه تنهاست!!! وقتی نمیرم ناراحت میشن !!!!

گفتم مگه ما تنها نیستیم؟!

دیشب اومده، بعد که داشت میرفت ، میگم نرو ، میگه مامانم خونه تنهاست!!! وقتی نمیرم ناراحت میشن !!!! گ ...

دیگه آدم نرمال خب نیس 

چه توقعی داری؟

این رابطه نقشه نباشه برای دادگاه 

تو فعلا تمرکز کن رو بیمه یا کاری که بتونی سروع کنی 

اتفاقا الان میخواستم تاپیک بزنم  خدایا چرا من نباید یه زندگیه نرمال داشته باشم  چرا نبای ...

این فکرهارو بنداز دور 

جلوی پیشرفت و رهاییت میگیره 

تمرکز کن رو کار و مستقل شدن 

طلاها را داری اثاث و بردار ماشین هم بردار ما بقی هم دادگاه برات حل میکنه 

دیشب اومده، بعد که داشت میرفت ، میگم نرو ، میگه مامانم خونه تنهاست!!! وقتی نمیرم ناراحت میشن !!!! گ ...

مطمئن هستی شب ها پیش مادرش هست؟

این همه مشکلات رو تحمل نکن میدونم زندگی بعد طلاق برای یک خانم سخته ولی حداقل تکلیفت مشخصه 

الان این مرد نه به فکرتونه نه وفاداره نه به خواسته هاتون اهمیت میده نه از سلامت روحی و روانی برخورداره

بخاطر اینکه در عین روانی بودن بسسسسسسیار تیز باهوش و نکته سنجه!!!!!!! چجور تونسته اونهمه سر منو کلا ...

سلام عزیزم

شوهرت موقع اشنایی و اوایل زندگی آروم و مودب رفتار میکرد؟مبادی آداب منظورمه

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
2706