2733
2734
عنوان

دارم از استرس خفه میشم ی کار بد کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 42 پست
اسی از شخصیت مزخرفی که داری واقعا بدم اومد 

دقیق نمیتونم بگم این آقا دوستمو ناحق خیلی اذیت کرده چند صد میلیون با شاهد الکی ازش پول گرفته چند ماه زندان انداختتش طلاقش  داده تو جوونی بد بخت شده حالا این دلش ب مهریه خوشه مرده هم مواد فروشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای شوهرت متاسفم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
برای شوهرت متاسفم

و برای دوستت هم متاسفم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
دقیق نمیتونم بگم این آقا دوستمو ناحق خیلی اذیت کرده چند صد میلیون با شاهد الکی ازش پول گرفته چند ماه ...

اون زمان ک خوش خوشی و خیلی ببخشید عشق و حالش بود دوستت اومد بهت بگع؟ ک حالا الکی خودتو انداختی دردسر

متاسفانه خودتو انداختی وسط ماجرا اونا

میترسم شناسایی شم این طرف از دوست نزدیک تره بهم این مرد هم خیلی اذیتش کرده زنک زد ک من  کلانتریم  من فکر کردم گرفتنش  زنگ زدم خوشحالش کنم ک گیر افتاد ولی ۰نمیدوستم کجا حالا اشنامون رفته گشته فهمیده  کجا بوده نکو اصلا اینو نگرفتن  دوستشو گرفتن ولی فردا ک  بره دنبال کار دوستش اینم بخاطر حکم جلب میگیرن  احتمالا شک میکنه ک من گفتم  

2740
میترسم شناسایی شم این طرف از دوست نزدیک تره بهم این مرد هم خیلی اذیتش کرده زنک زد ک من  کلانتری ...

احتمالا نه صدرصد چون ب گوشی شوهرت پیام داده بود خیلی اشتباه کردی مخصوصا اگه انقد شخصیت سر داره ک اینکارارو کرده

احتمالا نه صدرصد چون ب گوشی شوهرت پیام داده بود خیلی اشتباه کردی مخصوصا اگه انقد شخصیت سر داره ک این ...

من احمق گفت کلانتریم فکر کردم گرفتنش  خواستم دوستمو خوشحال کنم بعد چند سال گیر افتاد تازه پای منم نبود نگو اشناش رو گرفتن این دنبال کار اونه