2752
2734
عنوان

دارم از استرس خفه میشم ی کار بد کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 42 پست
از زبون شوهرم پیام بدم ک خبر دار شده زنت ؟

آره پیام بده از زبون شوهرت 

خانمم داشت با همسرت حرف می‌زد انگار گفته جاش پیدا کردم صبح میرم سراغش 

چندبارررر بده تک زنگ بزن تا پیامت خاب باشه بیدارش کنه بخونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه عزیز من نونت نبود آبت نبود چرا الکی واسه خودت حالا نگیم دردسر،استرس و نگرانی ایجاد میکنی؟🤦🏻‍♀️

من نمیخواستم اینحوری شه من فکر کردم گرفتنش گفتم اینم خبر دار شه نگو اصلا این ب خاطر دوستش رفته کلانتری

وقتی با شوهرت دوسته خودت و زندگیت را گرفتار کردی  شوهرت بفهمه قاطی نمیکنه؟

ددست نمیشه گفت شوهر فامیل ما بود فقط شوهر من پلیسه  امرور بعد چند سال کارش ک گیر کلانتری افتاده زنگ زده این  کمکش کنه ک از شانس گوشی دست من بود من فکر کردم گرفتنش ب فامیلمون  گفتم ک فلانی گیر افتاد  نگو اینجوری نبوده 

اولش خوب توضیح ندادم ک خیر سرم شناسایی نشم  همه فکر بد کردن😂

من نمیخواستم اینحوری شه من فکر کردم گرفتنش گفتم اینم خبر دار شه نگو اصلا این ب خاطر دوستش رفته کلانت ...

یکی از کاربرا درست میگه به نظرم شوهرتو بیدار کن به اون بگو تا بیشتر ازاین مشکل درست نشه 

شوهرتو بیدار کن و بگو بزار حلش کنه دیگ خودسر کاری نکن

من خودمم قهرم  شوهرم اس داده بود ب کسی قهر کردم گوشیشم  برداشتم اومدم خونه بابا م  ک خودم کم اعصابم خورد بود اینم شد قوز بالا قوز

من نمیخواستم اینحوری شه من فکر کردم گرفتنش گفتم اینم خبر دار شه نگو اصلا این ب خاطر دوستش رفته کلانت ...

سلام عزیزم بنظرم مسئله رو‌ پیچیده تر نکن همینو ب دوست همسرتون بگید اگه از زبون همسرتون پیام بدید ممکنه مشکل ساز شه وهمسرتون بفهمه خودتون تماس بگیرید وبگید ناخواسته جاتونو ب خانومتون‌ گفتم (همون چیزی ک توضیح دادید برامون)

چرا 

چون شوهرت جسم و روحشو رها کرده به امید همسر و همراهی که خائنه

و دوستت دلشو داده به کسی که به همسر خودش خیانت میکنه

از من بشنو و کاری به کتک خوردن و بی ابرویی و طلاق و رسوایی نداشته باش

همین الان کل واقعیتو به شوهرت بگو و بگو نمیدونم چی شد دلم سوخت و غلط کردم و ازش بخواه که به دوستش همه واقعیت رو بگه و مطمئن باش این بهترین کاره و یه عمر ترس از رسوایی نداری و عذاب وجدان هم نداری

و بعدش به دوستت همه چیو بگو تا بدونه و بفهمه که دوستش خائن نیست و قابل اعتماد و احترامه

تا دیر نشده بگو خودتو خلاص کن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم