2737
2734

سلام خانما خوبین 

اگ حوصله دارین داستان خودمو دخترعمومو براتون تعریف کنم….

بچه ها منو دختر عموم همسن هستیم باهم از بچگی رفیق بودیم شیطونی میکردیم ((بابای من ارتشی بود نیروی هوایی شهر نَقَده)) عمومم نگهبان بیمارستان)) هردو حقوق بگیر بودن 

من مامانم خبلی ب ما میرسید از لباس و‌خوراکی و طلا خلاصه کنم من همه چی داشتم ولی قیافم بد بود سبزه بودم با یه عالمه مو تو صورت و خلاصه خودتون فرض کنین 

دخترعموم چاق گندمی روشن و لبای گلوه ای خلاصه خوشگل بود

((بابای من با یه توطعه ک نمیخوام جریانشو باز کنم از کارش اخراج شد))

وضع مالی ما خیلی افت کرد از شهر نقده بابام اینا مجبور شدن  کلا اساس کشی کردن اومدن تو خونه مامانبزرگم ک طبقه بالاییشون خالی بود اونجا زندگی کردن 

ولی همچنان مامانم هیچوقت نمیزاشت ما کمو کسری داشته باشیم سر و وضعمون جوری بود ک هرکی بیرون میدید فک میکرد الان چ ثروتمندی هستیم عکس بچگیام هست ک غرق در طلا بودم اخرش براتون میزارم

ولی عموم شغلش پیشرفت کرد و از نگهبانی ب صِمت بالاتری رف ک خلاصه حقوقش خوب بود 

ولی بچه هاش و دخترعموم با یه وضعی میگشتن ک انگار  از دوره گردی و بیخانمانی اومدن. اصلا ب سرو وضعشون نمیرسیدن و همیشه میومدن از مامانبزرگمون میکَندن 

همیشه ی خدا زن عموم  میومد گله و شکایت ک ما پول نداریم بچه ها لباس ندارن مامانبزرگمم ک‌حقوق بگیر بود همه پولاشو خرج اونا میکرد

ولی مامان من با همه چی بابام میساخت و یه جورابی معرور بود هیچوقت نمیرفت پیش مامانبزرگ ک بگه پسرت از کار اخراج شد ما از عرش ب اینجا رسیدیم پول نداریم کمک کن یا هرچی

اونقدری داشتیم ک هرچی دلمون بخواد بخوریم بپوشیم ولی اونقدری نداشتیم ک  ماشینی ک لایق بابام بود سوار شیم تو خونه ای ک لایق بابام بود زندگی کنیم…. 

خلاصه تر کنم بزرگ شدیو رسید اون روزی ک منو دختر عموم تو یه مدرسه وبت نام کردیم و انفاقا تو یه کلاس با هم افتادیم

من باهوش تر بودم نمراتم خوبتر بود. اون ضعیف تر بود درس نمیخوند 

ولی همیشه از نگاه معلما میفهمیدم ک تو دلشون میگن اخی اینا دختر عموان ولی ببین چقد فرقشونه چقد اونیکی خوشگلهههه 

خلاصه من بچه بودم هیچوقت حس حسودی کردن نداشتم چون بچه بودم نمیفهمیدم ما تو عالم بچگی رفیق بودیم صمیمی بودیم از جیک و پوک هم باخبر بودیم همه حرفامونو به هم میگفتیم 

ولی ای دل غافل که دخترعموم راز نگهدار خوبی نبود و همه حرفای منو به مامانش انتقال میداد 

اخرش عکس الان خودمو  دختر عمومو میزارم 

تا اینجارو بخونید تایپ کنم

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با همه پستی و بلندیا رسیدم به سن ۱۳سالگی 

یه روزی از روزا ک صبح پاشدیم بریم مدرسه ((سرویس داشتیم دوتامون تو یه سرویس بودیم)) من صبح‌ساعت ۷لباس پوشیدم اومدم بیرون دیدم دختر عموم نیست چون همیشه اون زودتر حاضر میشد میومد در مارو میزد ک منم پاشم

دیدم نیست ب راننده گفتم دخترعموم نیومده گف نه 

رفتم درشونو زدم رن عموم گف تو برو این یکم بی‌حاله من میارمش

من رفتم زنگ دوم دخترعموم اومد

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
2740
با همه پستی و بلندیا رسیدم به سن ۱۳سالگی  یه روزی از روزا ک صبح پاشدیم بریم مدرسه ((سرویس داشت ...

ازش پرسیدم چت شده گف هیچی استرس دارم 

گفتم استرسه چی بهم نگف 

غافل از اینکه من‌حیلی ساده بودم 

ولی دختر عموم زرنگتر از این خرفا هیچوقت حرفاشو بهم نمیزد اگرم میزد دروغ تحویلم میداد و من نمیفهمیدم و واقعا بچه بودم 

زنگ اخر شد اومدیم بریم این باز گف تو برو من نمیام مامان میاد دنبالم گفتم باشه سوار سرویس شدم اومدم خونه 

یه ساعت بعدش خبر رسید دختر عموم‌با یه پسر فرار کرده

بگوووو وای یبار زود رسیدم

لطفا یک صلوات برای ظهور امام زمان بفرستید ، اومدم اینجا حالم خوب بشه اگه فرد مریضی هستید تو تایپیکم نظر ندید و پستمو ریپ نکنید که گزارش میخورید ، آهای کاربری که احساسات بقیه برات مهم نیست و تایپیک دروغ و چرت میزنی حواست هست حق الناس زمان های تلف شده ما به گردنته ؟
2706