2733
2739

از وقتی داداشم ب دنیا اومده انگار من مادرشم همونقدر مسئولیت روی دوشمه از آب و غذاش گرفته تا عوض کردن پوشکش

خسته شدم دیگه نمیتونم انقدر اذیت بشم 

توی بعضی از تاپیکام نوشتم ببینین شاید باشه  داستان بدبختیام😖

مامانم خودش هیچ مسئولیتی به عهدش نیست فقط بلده بره با خواهراش بگرده و تا نصف شب یا خونه خواهراش یا خونه داداشاش یا خونه باباش بشینه 

منم باید بشینم تو خونه غذا بپزم و به بابام و خواهر برادرام غذا بدم وای به حال روزی که چیزی نپزم یا بد بپزم 

از چهارده سالگی که بزرگ شدم نه‌خونه کسی رفتم نه بازار فوقش سالی دوبار رفتم تولد دوستام یا عروسی چه وقتایی شانس بهم رو کنه میرم سهرچهار ساعتی خونه خاله هام یا مادربزرگم ولی اونجا هم باید نگهبانی بچه رو بدم انگار جایی زندگی میکنم که بع بازار دسترسی ندارم کارتمو میدم به مامانم ک با سلیقه خودش برام بخره بعد که میاره میکه خوبه به نظرت؟منم میگم اره انگار بقیه جنسارو دیدم که بدونم کدوم قشنگتره

الانم از بس تو خونه موندم مثل احمقا هستم نه سلیقه دارم نه هیچ چیز دیگه ایی 

حای بلد نیستم درست حسابی حرف بزنم یا احوال پرسی کنم نمیتونم چیزی برای خودم پسند کنم نمیدونم چی قشنکتر و چی زشت تره 

با اینکه مقصر اینا من نیستم ولی همش سرزنشم میکنن که خنگی….

ادمی که جهار ساله با هیچکی رفت و آمدی نداره چجوری جیزیو یاد بگیره

چند ماه دیگه هجده سالم میشه

😭

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸💣👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
مدرسه چی 

علاقه نداشتم ترک تحصیل کردم که کارام چند برابر شدم قبلا به بهانه مدرسه یه ذرهکمتر بودن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸💣👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا اینکارو کردی دختر

علاقه نداشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکبار اینارو ب مادرت بگو

بعضیاشونو گفتم ولی کیه که اهمیت بده

میکه منم سنم کم بود تو دنیا اومدی همینقدر اذیت میشدم ….

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
علاقم نداشتی باید ادامه میدادی🤕 بازم یه چیز شخصیه اما به سن من برسی میفهمی چ اشتباهی کردی

دوست دارم ادامه بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعضیاشونو گفتم ولی کیه که اهمیت بده میکه منم سنم کم بود تو دنیا اومدی همینقدر اذیت میشدم ….

خب چ ربطی داره بگو تو مادر این بچه هایی من ک مادرشون نیستم عه اونکه نمیخواست مادری کنه چرا هی زاییده

علاقه نداشتم ترک تحصیل کردم که کارام چند برابر شدم قبلا به بهانه مدرسه یه ذرهکمتر بودن

تا چندم خوندی؟حیف بود که، ولش کردی،خودتو‌ گوشه نشین کردی لااقل مدرسه میرفتی باعث میشد اجتماعی تر بشی دوست پیدا میکردی حال روحیت بهتر میشد،

درست رو از نو شروع کن حتما

خب ۴ ۵ ماه دیگه میری خونه ی خودت ، مشخصه خیلی دختر خوبی هستی حتما همه چیو کم کم دست میگیری و درستم میخونی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی