2752
2739
عنوان

جای اشتباهی هستم

158 بازدید | 38 پست

کسی هست آیا مشکل منو داشته باشه من خانواده خودم خیلی دوست ندارم نمی‌پسندم 

خانواده شوهرم نمی‌پسندم خوشم نمیاد ازشون 

خانواده که خودم تشکیل دادم رو هم دوست ندارم اصلا از اول تو جای اشتباه بودم یه تولد زورکی به خاطر جنسیت که دختر میخواستن 

نمی‌دونم چطور ادامه بدم خدارو شکر میکنم بابت همه داشته هام ولی انگیزه ای ندارم به ادامه مثلا یکی میگه قراره فلان اتفاق بیافته برام واسش هیجان داره ولی من خیلی وقته نسبت به هیچ چی هیجان ندارم نمی‌دونم چرا هیچی مثل قبل برام جذاب نیست 

راه حلی داره کسی بهم بگه 

اینم بگم دور و برم خالی کردم دیگه از کسی خوشم نمیاد 

زندگیم شده فقط روزمرگی یه زن متاهل 

چرا اینجوری شدم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله عزیزم خیلیا مثل شمان

کاش، من جا شما بودم حداقل سقف بالا سرم بود خانواده خودم بم تجاوز کردن به یه نامرد پناه بردم بم تجاوز کرد کرد تو خیابون. با یکی ازدواج کردم منو به دوستاش میداد رفتم دم خونه مادرم راهم نداد الان ده ماهه صاب خونم بیدونم کرده دو ماه کارتن خواب بودم چندبار تو پارک بم تعرص شده الان هیچ کس را ندارم دربه درم 

2740
شما علائم افسردگی دارید بهتره زودتر برید روانشناس شاید ارجاع بده روانپزشک مهمترین نشونه گریز از اطر ...

برو خدات را شکر کن که بدتر شما هم هستن یکی که سه بار خودکشی کرده مرگم اونو نمیخاد 

منم جدیدا اینجوری شدم چیزهایی که قبلا براشون هیجان داشتم رو ندارم، مثلا قبلا یه مسافرت میخواستم برم براش کلی ذوق داشتم الان ندارم، من فکر کردم چون سنم داره میره بالا اینطوری شدم

یعنی افسردگیه؟