2752
2734
عنوان

جای اشتباهی هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 38 پست
شما دچار افسردگی هستین و باید زودتر به روانشناس مراجعه کنین چون زندگی همسر و فرزندتونم تحت تاثیر قرا ...

فک میکنم قرار داده خیلی حوصله ندارم در کل حوصله هیچی ندارم همش تو خونه نشستن ترجیح میدم به جایی رفتن حتی پیش خانوادم 

نمی‌دونم هزینه روانشناس چقدره و کجا برم کارش خوب باشه من شیرازم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه، فقط همینه یه مدتیه اینجوری شدم فک کنم اون شور جوونیم رفته😁

آره منم موافقم، مشکلی نیست پس، اینا اختلال افسردگی نیستن، طبیعت این سنه، اوکیه کاملا، الانم جوونید موفق باشید❤

فک میکنم قرار داده خیلی حوصله ندارم در کل حوصله هیچی ندارم همش تو خونه نشستن ترجیح میدم به جایی رفتن ...

عزیزم من شیراز جایی رو نمیشناسم ولی اگه پیگیری کنی یا تاپیک بزنی فکرمیکنم شیرازیا بتونن راهنماییت کنن ولی بیخیالش نشو حتما پیگیری کن تا خوب بشی یه وقتایی میبینی نیازه دارو بگیری