2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم شما و همسرتون همه جوره تنها محرم واقعی هم دیگه هستین پس باید همه چیزتونو در اختیار هم بذارین

نمیشه به خاطر خجالت همسرتونو از نیتز طبیعیش منع کنین

رابطه جن سی یه لذت متقابله با خجالت کشیدن جفتتون از این لذت محروم میشین

تا حالا فکر کردی اگه همسرت از این پس زدنات و یکنواخت بودنات خدایی نکرده پاش بلغزه؟

عزیزم جامعمون جامعه ای نیست که بخوای همسرتو منع کنی از دیدن بالاترین لذت ها که دیدن بدن و زیبایی های همسرشه

وضعیت جامعه رو دیدی دیگه قطعا

اولین راهکار اینه اینایی که گفتم رو کامل تو ذهنت مرور کنی

دوم اینکه برو جلوی آینه و لباس خواب و....اینجور چیزا رو بپوش و تمرین کن کم کم روت باز میشه

سوم اینکه چراغو خاموش کن و کم کم که برات عادی شد نور اتاق رو کم کن و کم کم چراغ روشن هم میتونی

و چهارم اینکه نتونستی کناربیای حتما یه مشاوره خوب برو

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤

نباش

برات مهم نباشه 

اون لحظه هر حرفی زده بشه و اتفاقی بیوفته بعدش کسی به روی شما نمیاره که 

خودت باید سعی کنی راحت باشی 

بار اول واسه خودت سخته واسه طرفت شاید جالب و عجیب باشه 

بعدش عادی تر میشه و راحت تر

2740

چیکارکنیم بیایم ازخجالت درت بیاریم عجب بابا

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭