2733
2739
عنوان

چیکار کنم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 119 بازدید | 23 پست
ایشالا زندگیت  پر از خوشی باشه ی بچه سالم و خوشگل نصیبت کنه خوش قلب مهربون

خیلی ممنون عزیزم.... یه گل دختر دارم دورش بگردم... خدا منت گذاشته سرم..قربون بزرگیش برم خیلی ازش ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم....شما چن سالته....امکانش هست با این آقا ازدواج کنی؟

۱۷سالمه و اون ۲۰سرکار میره  داره جم و جور میکنه میگ سربازی برم بعد بیام حرف ازدواج و میزنیم همیشه امیدوارم هرچی قسمته پیش بیاد 

2731
۱۷سالمه و اون ۲۰سرکار میره  داره جم و جور میکنه میگ سربازی برم بعد بیام حرف ازدواج و میزنیم همی ...

آها ان شاالله...دوتاتون سنتون کمه....سربازی هم کلی زمان میبره فقط امیدوار نکن کسی رو...چون کسی از موقعیتای شما خبر نداره... مواظب خودتم باش همه لحاظ

تقریبن قبل ازدواج هرچی درگیر این روابط نشی بهتره و آرامشتم بیشتر

آها ان شاالله...دوتاتون سنتون کمه....سربازی هم کلی زمان میبره فقط امیدوار نکن کسی رو...چون کسی از مو ...

اره وقعا انقد استرس دارم بشه  یا نشه امیدوارم هرچی قسمته پیش بیاد خدا که بد بنده هاشو نمیخواد

اگه ذره ای زندگیتو دوس داشته باشی ایندتو دوس داشته باشی ، با دوستت قطع رابطه میکنی هیچ ، از این ب بعد با احدی دوس نمیشی ، دوس بشی هم زندگیتو خصوصی نگه میداری ، از من به تو نصیحت نخ وصیت ، حسودترین موجود دنیا رفیقه دختره 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2740
من توزندگیم واقعا سختی خیلی دیدم ادمای زیادی اومدن و رفتن تا این شخص پیداشد این دوستمم خودش میدونه ق ...

خیلیا تحمل دیدن خوشبختیه یکیو ندارن یا اینکه حسرتشو میخورن و کنایه میزنن 

برا همون سعی کن خوشبختیتو مخفی کنی