2752
2734

واقعا کار خیری میکنید اگر بمن کمک کنید 

من وسواس زیاد دارم خیلی ناراحتم چون تاثیر رو زندگیم گذاشته بخاطر بچم میخوام بذارمش کنار 

ولی نمیدونم چطوری بذارمش کنار 

نمیدونم چه کاری درسته 

یک موردی که نمیدونم چیکار کنم دستشویی هست تو مکان های عمومی 

شما میرید اونجا خودتون رو میشورید یعنی به شلنگ و شیر دست میزنید و بعد لباساتونو بالا میکشید ؟ 

چه کاری درسته ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این یکی اصلا شامل ویوای نمیشه و حتی الامکان نباید برین اگه محبور شدین حتی الامکان دست نزنین همیشه دستکش داشته باشید اگه نداشتید سعی کنید اکه دست زدید دستتون که به شلنگ و شیر خورده با بدنتون تماسی نداشته باشه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

تو رو خدا برو دکتر تا ترکش کنی

مامان من میگفت من وسواس ندارم شما کثیفین و .....

حالا خواهرکوچیکم سنی نداره‌هااا ولی وسواسی تر از مامانم شده

ب بچت رحم کن

اره تو دسشوییا خودمونو میشوریم بعدم لباسامونو میکشیم بالا و میایم دستامونومیشوریم

نمیشه ک همونجور ک شلوارمون پایینه بیایم بیرون🤣🤣

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

این ربطی به وسواس و غیر وسواس نداره،اوضاع دستشویی های عمومی خیلی بده 

من که سعی می کنم تحمل کنم و نرم 

اگه هم مجبور بشم برم خونه یا هتل نرسیده،میرم حموم

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
این یکی اصلا شامل ویوای نمیشه و حتی الامکان نباید برین اگه محبور شدین حتی الامکان دست نزنین همیشه دس ...

اینجا بحث وسواس نیست ممکنه هزارتا بیماری منتقل باشه ادم چه میدونه نفرات قبلی چطورین؟

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

معمولا دستکش یکبار مصرف ک دستمال توالت و اسپری الکل توی کیفم دارم اگر مجبور بشم ادستگیره در ،سر شیلنگ و شیر آب رو اسپری میزنم از دستکش استفاده میکنم . ولی تا جایی که بتونم بیرونم از سرویس بهداشتی استفاده نمیکنم

نه من مکانهای عمومی نمیشورم فقط از دستمال استفاده میکنم

بلاخره که باید دستشویی رو بشورین

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.

یه مسئله ای رو مدنظر داشته باشید که الان ممکنه وسواس تر از خودتون بیان و پیشنهادبدن و صحبت کنن . و برای کسی که وسواسه شنیدن وسواسی های بقیه ممکنه شرایطشو بدتر کنه . بهتره با یه مشاور حضوری یا تلفنی صحبت کنید . اما درمورد این موضوعی که مطرح کردین اینه که نباید سخت گرفت خصوصا تو مسافرت . هرچی بیشتر رعایت کنی بدن حساس تر میشه وبیشتر مریض میشه

فقط 37 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معمولا دستکش یکبار مصرف ک دستمال توالت و اسپری الکل توی کیفم دارم اگر مجبور بشم ادستگیره در ،سر شیلن ...

اخه به بچه مدرسه ای چطور یاد بدم 

هرروز تو مدرسه الکل و ... ؟ وسواس میشه 

2706