2737
2734
عنوان

چیکار کنم ؟؟

119 بازدید | 23 پست

بچه ها من رابطم با پارتنرم خیلی خوبه همو دوس داریم و اینجوریه ک خانواده ها یخورده باخبرن کادو همیشه برای هم میگیریم و اینا .من فقط الان یدونه رفیق دارم زیاد اوکی نیس با زیدش هروقت حال رابطه مارو میپرسه میگم عالیه و اینا یجوری میکنه میگ انگار تاکی باهمید خب ادم دلخور میشه برای روز دختر پارتنرم سوپرایزم کرد کادو بهم داد امروز دوستم کادو هارو دید میگ خدا شانس بده والا نمیدونم من شاید اینجوری فکر میکنیم احساس مبکنم چشم خوردیم از غروبه با زیدم دعوادارم مایی ک اصلا بحثی نداشتیم اگ ام داشتیم سریع تموم میشد ولی داره هی کش پیدا میکنه شمابگید چیکارکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سعی کن کنار کسی که شکست خورده  براش چیزی تعریف نکنی که اونو یاد اوقات تلخش بندازه

من توزندگیم واقعا سختی خیلی دیدم ادمای زیادی اومدن و رفتن تا این شخص پیداشد این دوستمم خودش میدونه قشنگ من تازه دارم رنگ خوش زندگی و میبینم ولی این اینطوری میکنه خودش میاد میپرسه از رابطمون خودشم کنایه  میرنه بهم همش واقعاموندم چیکارکنم

2731
حتی اگه پرسید؟

از دروغ بدم میاد..ولی اگه همیشه می‌پرسه و پیگیره اره ازش مخفی کن..و اگه تونستی حد خودشو نشونش بده تا کنجکاوی الکی نکنه

من خودم خیییلی کم پیش میاد از خوبیای شوهرم پیش کسی بگم...ای دوره زمونه حسادت و حسرت زیاد شده... اکثر زوجا باهم خوب نیسن، حسرت خوبه رو میخورن

من توزندگیم واقعا سختی خیلی دیدم ادمای زیادی اومدن و رفتن تا این شخص پیداشد این دوستمم خودش میدونه ق ...

پس از اوضاع زندگیت باخبره و بازم چشم دیدن خوشی و رابطه خوب تو رو نداره... رفاقتت رو باهاش کم کن...حدشو نشونش بده...بگو مسائل خصوصی هس...و گاهی اوقاتم الکی بنال...ینی یکم الکی از پارتنرت گلایه کن.... نفهمه همهچی رو رواله

چون خیرخاهت نیس چشم دیدن خوشیت نداره... سرزنشش نمیکنم ولی این اینجوریه و محرم اسرار و خوشیا نیست

از دروغ بدم میاد..ولی اگه همیشه می‌پرسه و پیگیره اره ازش مخفی کن..و اگه تونستی حد خودشو نشونش بده تا ...

همیشه میپرسه والا ی امروز بحث داشتیم .داشتم تلفنی حرف میزدم قط ک کردم میگ چیشده باز میخنده من اعصابم خورده اون قش قش میخنده .ی دسته گل طبیعی بهم داده قبلا خشک نگهش داشتم همش میگ کی میخای بندازیش بااینک من همش میگم میخام نگه دارم ب شوخی گفتم هروقت کات کنم میخام پس بدم دیگ اونم  جدی میگ ارره کارخوبی میکنی .

2740
همیشه میپرسه والا ی امروز بحث داشتیم .داشتم تلفنی حرف میزدم قط ک کردم میگ چیشده باز میخنده من اعصابم ...

بابا این دیگه خیلی بدجنسه برات...ذاتشو بشناس... و با جدیت جوابشو بده این همش پیگیره که بشنوه همو ول کردین

بابا این دیگه خیلی بدجنسه برات...ذاتشو بشناس... و با جدیت جوابشو بده این همش پیگیره که بشنوه همو ول ...

اره والا یجورای منتظره همش  انقد اعصابم خورد کرده سر این کاراش و طعنه هاش منم هی هیچی نگفتم بهش تا الان میگم سر رفاقت .ولی ازین ببعد ب قول تو هیجی نمیگم حتی اگ پرسید

اره والا یجورای منتظره همش  انقد اعصابم خورد کرده سر این کاراش و طعنه هاش منم هی هیچی نگفتم بهش ...

نه رفاقتی که توش حسادت باشه بدرد نمیخوره...خبراز رنج و سختیات داره و با این خوشحالیات باید شاد بشه نه اینجور کنه

سیاست داشته باش‌‌...ساده نباش...خیلیا اونجور ک فکر میکنیم نیستن...من بعد روی دیگه ای بهش نشون بده..کع حساب کار دستش بیاد

هی هم نگو رفیق...رفیق برا این زیادیه

خاهش میکنم عزیزم ان شالله همیشه شاد باشی و خدا به دوستت هم خوشی بده تا حسرت تورو نخوره چون برا خود ...

ایشالا زندگیت  پر از خوشی باشه ی بچه سالم و خوشگل نصیبت کنه خوش قلب مهربون

2706