2733
2739
چطوری مگه میشه

حتما پولش حلال بوده!

اینجا همه چی برعکسه آخه!

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی هر کی اطراف شما پولدار شده با گنج بوده

اونایی که با نزول وگنج و...پولدار شدن

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
یکی از همسایه های قدیمی پدربزرگم اینا یه خونه خیلی قدیمی داشتن ک کوبیدنش زیرش گنج بود ، قضیه واسه ۳۰ ...

مام یه اشنا داشتیم یه زمین تو شهر خریدن و خونه ساختن زبر زمینه یه گنج خیلی بزرگ بود اللن همه بچهاش حارجن

2731
چه عجب یه مورا پیداشد... اطراف ما که از این خبرا نیست همشون رو  به روز گردن کلفتر میشن!

خط اولو متوجه نشدم چی نوشتین خودم خیلی اشتباه تایپی دارم ببخشید.هنوز که هنوز دارن ضرر میدن کلا پاشیدن

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
خط اولو متوجه نشدم چی نوشتین خودم خیلی اشتباه ت ایپی دارم ببخشید.هنوز که هنوز دارن ضرر میدن کلا پاشی ...

من اطرافم ندیدم کسی بعد پیدا کردن گنج زندگیش بپاشه ....متاسفانه حق همه مردم هست ولی پولش از لحاط شرعی حلاله...

2740
با گنج زیاد بوده اطراف شما نزول ک اصلا حرومه حروم گنج بهشون ساخته؟ چکار کردن با پولش

اره تا دلت بخواد

تو پول غوطه ورن مام درحال تماشایه اونا...خدایا حکمتتو شکر...

یه آشنای دیگه یه خونه اجاره کردن تواون خونه یه چیزی دخترشونو اذیت میکرد جوری که به مرز جنون کشیده شد یه روحانی اوردن ببینن بچشون چشه بعد کلی دکتر رفتن تا روحانیه اومد خونشون بهشون گفت اینجا یه جن نگهبان هست که نگهبان یه گنجه حضور شما رو خطر میدونه اینا میرن به صاحب خونه میگن که بیا باهم جادوشو باطل کنیم ودرش بیاریم اینام اول هول میشن میگن پس برااین بوده کسی بیشتراز یکسال تو خونه دوام نمیاورده خلاصه میگن پاشید ببینیم چیکارکنسم اینا که میرن بعد چند ماه بی خبرخونرو خراب میکنن این مرده میره میگه ژه چیزی به منم بدیداگه درایت من وعذاب دخترم نبود بهش پی نمیبردید اونام کلا قضیه روکتمان میکنن الان میلیاردرن اصلا کار نمیکنن فقط بریز وبپاش

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
من اطرافم ندیدم کسی بعد پیدا کردن گنج زندگیش بپاشه ....متاسفانه حق همه مردم هست ولی پولش از لحاط شرع ...

اها درست میگید 

2706