2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یکیشون یه پنج طبقه ساخته و یه باغ و ویلا و...

کلی کرایه میگیره از اونا

یکی دیگه م کلی زمین کشاورزی خریده و باغداره

جفتشونم الحندلله خیلی خوب دارن میخورن  و حالشو نیبرن

یه خانواده ای اینجا پرشون چوپان بود پیدا کردن البته پدرشون اتفاقی پیدا کرد همه پول ارشدن خیلی ترقی کردن ولی خوشی هاشون کمتراز15،20سال طول کشید خانوادشون نابود شد اتفاقای خیلی بدی براشون افتاد تعداد زیادی ازشون بامرگهای عجیب وغیرقابل باور ازبین رفتن

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
2740
یکیشون یه پنج طبقه ساخته و یه باغ و ویلا و... کلی کرایه میگیره از اونا یکی دیگه م کلی زمین کشاورزی ...

الحمدالله...

ما که حسود نیستیم...

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
یه خانواده ای اینجا پرشون چوپان بود پیدا کردن البته پدرشون اتفاقی پیدا کرد همه پول ارشدن خیلی ترقی ک ...

چه عجب یه مورا پیداشد...

اطراف ما که از این خبرا نیست همشون رو  به روز گردن کلفتر میشن!

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
2706