2733
2734

من تا اول درس شیش 

البت بدون ترجمه درسا

گفتم تمرینا تموم بشه قواعد بره تو ذهنم بعد بخونمشون

شب را نوشیده‌ام و بر این شاخه‌های شکسته می‌گریم.مرا تنها گذار؛ای چشم تب‌دار سرگردان،مرا با رنج "بودن" تنها گذار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرچی میخونم انگار هیچی 

کاش از اول سال خونده بودم 

الآنم کتاب رو انداخت اون ور اتاقم خیلی کفری ام

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛
چجوری خوندی؟ فقط ۱۲ رو بخونم کافیه؟ یا ۱۰ و ۱۱ رو هم باید بلد باشم؟🥺

من دهمم از آخر شروع کردم ولی اول کل قوائد و خوندم خیالم راحت شد رشته امم انسانی هس

شما دوازدهمی فک کنم ولی بره صیغه و اینا ممکنه لازمت بشه ولی قوائد و بخون تموم شه نمره زیادی و داره

هیچ حالی را بقانیست بی صبری مکن.  🌱🦋یه دختر فول انرژی ام که واسه هدفش میجنگه درمیون این همه ضربه شکست هاکه تجربه کرده وخواهدکرد!🧚🏻‍♀️.