2752
2739
عنوان

خانما چیکار کنم که دهن لق نباشم ؟

109 بازدید | 20 پست

این مشکل واقع معضل بزرگیه تو زندگیه من . هر چی سعی میکنم ترکش بدم همین که یکی رو میبینم یا به یکی زنگ میزنم ناخواسته میبینم که گفتم و چقدر بعدش غصه میخورم که برام بد میشه هیچوقت درست نشدم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا میدونه تا حالا چقدر دردسر واسه خودت و بقیه که رازشونو فاش کردی درست کردی

توروخدا اگه فامیل منی از من دور باش😂😂

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

یک توی یه دفتر هر روز بنویس آخر شب حساب کن چندبار دهن لقب کردی براش جریمه بزار. قبل اینکه با کسی حرف بزنی فکر کن میخوای درباره چه موضوع‌هایی حرف بزنی بعد تماس بگیر. اینا به من جواب داده تا حدودی در یک مورد شبیه دهن لقی

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2740
خدا میدونه تا حالا چقدر دردسر واسه خودت و بقیه که رازشونو فاش کردی درست کردی توروخدا اگه فامیل منی ...

فقط واسه خودم درست کردم و شوهرم . ادب نمیشم که نمیشم دست خودم نیست بیشتر خودم تو دردسر میوفتم 

یک توی یه دفتر هر روز بنویس آخر شب حساب کن چندبار دهن لقب کردی براش جریمه بزار. قبل اینکه با کسی حرف ...

اخه با خواهرم تا یه ساعت حرف میزنم همینش بده . وقتی مکالمه انقدر طولانی میشه قطعا یه چیزی از دهنم در می‌ره . 

فقط واسه خودم درست کردم و شوهرم . ادب نمیشم که نمیشم دست خودم نیست بیشتر خودم تو دردسر میوفتم 

😂😂😂😂😂😂BBC ورد فامیل تویی پس

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

من تو یه کارگاه ترک غیبت عضو شدم خانمه یه راهکارایی میده واسه ترک غیبت حالا شما میتونی راهکارا تعمیم بدی به دهن لقی شاید اوکی شدی

خب تایم مکالمه است رو کم کن به یه بهونه ای، از بیکاری زیاده خواهرجان 

من از وقتی سرم شلوغ شده وقت کارهای عادیم هم نداره چه برسه تلفن

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!