2752
2734
عنوان

خانما چیکار کنم که دهن لق نباشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 20 پست
😂😂😂😂😂😂BBC ورد فامیل تویی پس

نه من فقط به مادرم میگم و خواهرم اینا . و مامانم به خالم میگه . من به اونا اعتماد میکنم که میگم ولی کارم اشتباهه. پیش خودم فکر میکنم اونا خانواده ام هستن به کسی نمیگن

نه من فقط به مادرم میگم و خواهرم اینا . و مامانم به خالم میگه . من به اونا اعتماد میکنم که میگم ولی ...

دیگه عزیزم مامان و خواهر کافی ان 😂😂خواهر به خاله میگه خاله به زن دایی میگه زن دایی به زن عمو میگه و ....

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب تایم مکالمه است رو کم کن به یه بهونه ای، از بیکاری زیاده خواهرجان  من از وقتی سرم شلوغ شده ...

وقتی همیشه تو خونه تنهام شوهرمم نه نهار میاد نه شام فقط واسه خواب میاد اجازه ی بیرون رفتن تنهایی هم ندارم چطوری سرم شلوغ باشه . ولی از این به بعد کمتر زنگ میزنم برای حفظ زندگی خودم 

وقتی همیشه تو خونه تنهام شوهرمم نه نهار میاد نه شام فقط واسه خواب میاد اجازه ی بیرون رفتن تنهایی هم ...

این همه کلاس مجازی از صدقه سر فروشگاه‌های اینترنتی هم ه هر چی بخری میاد دم در خونه ات اصلا نیازی به بیرون رفتن نیست‌

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!