2733
2739
عنوان

اقدام به بارداری

342 بازدید | 29 پست

می بخشیدمن دی ماه بخاطر اپاندیسیت سونوکه شدم تازه متوجه شدم که تخمدان هام علایم پلی کیستیک نشون دادن فولیکول های ریز متعددساب کپسولرباافزایش اکوژنسیته استروما بود بااینکه پریودی کاملا منظم داشتم ،دکتر ازمایش نوشت کل ازمایشام خوب بود و فقط دوماه اینوفولیک خوردم و اقدام کردم نشد ،این ماه فقط اصلاح سبک کردم  و ۵ کیلو لاغرکردم و فقط یه بار اقدام کردم اونم روز تخمک گذاری الان فردا صبح دومین روز میشه که از پریودیم گذشته صبح بیبی چک بزنم ؟شکم درد میاد میره عین پریودی  و سمت راست تخمدانم  مثل نبض میزنه و سینه هام متوم ک حساس شدن یعنی احتمال بارداری هست؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اره خیلی زیاد

حتی من دوتا بارداری هامم روز موعدم بی بی زدم مثبت بود با همه علایمهایی که گفتی

از الان تبریک میگم 

فردا خبرشو ازت میگیرم

قدر داشته هامون رو بدونیم چراکه خیلی زود دیر میشه
2740
اره خیلی زیاد حتی من دوتا بارداری هامم روز موعدم بی بی زدم مثبت بود با همه علایمهایی که گفتی از ال ...

خداکنه یعنی انقد ناامیدم هرلحظه میترسم پریود بشم ،بی بی چک زدم تا ۱۰ دقیقه صبر کنم ؟

الانم بی بی بزنی نشون میده 

از منفی شدن میترسم همم میگم شاید تاصبح پریود شدم دردام جوری میان و میرن اصلا استرس دارم.و اینکه صبح غلظت ادرار بیشتر میشه میخوام ببینم منفی هم شد خوشرنگ باشه🤣 ازبس که ناامیدم

خداکنه یعنی انقد ناامیدم هرلحظه میترسم پریود بشم ،بی بی چک زدم تا ۱۰ دقیقه صبر کنم ؟

نه خیلی زودتر جواب میده حدودا دو دیقه

اگه هر دو خط پررنگ شدن مثبتِ

از منفی شدن میترسم همم میگم شاید تاصبح پریود شدم دردام جوری میان و میرن اصلا استرس دارم.و اینکه صبح ...

اره صبح با اولین ادرارت انجام بده

هر چند هرموقع از روز انجام بدی اگه باردار باشی نشون میده

ولی صبح غلیظتره