2733
2734
عنوان

اوناییکه دچار شب ادراری میشن

399 بازدید | 35 پست

داداش کوچیکم 7سالشه دچار این شب ادراری شده نمیدونم مشکل از چیه براش چیکار کنیم قبل خواب هم سرویس بهداشتی میره ولی شب که می‌خوابه بازم همینجوریه راهکاری دارین؟ 

تا یک سنی هستند بعد خوب میشن.. تا آخر باهاشون نمی مونه 

السلام علیک اي مولای من ❤     دلتنگم... و دیدار تو درمان من است یابن الحسن💔    این مرده دل... این خسته جان... دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤    درد بی درمان شنیدی؟!  حال من یعنی همین 💔  بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭  بیااا جانانم... 🌱 یا صاحب الزمان، آقا جانم... ادرکنی 🤲🌱  حافظ قرآنم... اگر مشاوره و یا سوالی راجع به حفظ قرآن داشتی در حد توان و معلوماتم با کمال میل پاسخ می دهم 🌹 🌺 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از اول اینطوری بوده 

آره از اول ایجورن  اکثرا تا 8یا9 سالگی خیلی کم تا نوجوانی می مونه و خوب میشن.. نباید شب ها سردی بخوره جاش نباید جای سرد باشه.. 

السلام علیک اي مولای من ❤     دلتنگم... و دیدار تو درمان من است یابن الحسن💔    این مرده دل... این خسته جان... دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤    درد بی درمان شنیدی؟!  حال من یعنی همین 💔  بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭  بیااا جانانم... 🌱 یا صاحب الزمان، آقا جانم... ادرکنی 🤲🌱  حافظ قرآنم... اگر مشاوره و یا سوالی راجع به حفظ قرآن داشتی در حد توان و معلوماتم با کمال میل پاسخ می دهم 🌹 🌺 
از اول اینطوری بوده 

تا ۹ الی ۱۰ سالگی ممکنه ادامه داشته باشه وعادیه .اون بخش از مغز که مربوط به کنترل خروج ادرار هست توی بعضی بچه ها زودتر وتوی بعضی شون دیرتر کامل میشه 

2706