2733
2734
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 29 پست
از منفی شدن میترسم همم میگم شاید تاصبح پریود شدم دردام جوری میان و میرن اصلا استرس دارم.و اینکه صبح ...

یعنی من آنقدر از بی بی مثبت ذوق میکنم از هیچی ذوق نمیکنم خودم سر هر دو بارداریم دو روز مونده به پری نشون داد

نه خیلی زودتر جواب میده حدودا دو دیقه اگه هر دو خط پررنگ شدن مثبتِ

ممنون و اینکه من امشب بازور همسرم رابطه محافظت نشده داشتم یعنی میترسم بچه باشه هم یه چیزیش بشه نگرانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون و اینکه من امشب بازور همسرم رابطه محافظت نشده داشتم یعنی میترسم بچه باشه هم یه چیزیش بشه نگران ...

نه بابا

رابطه خیلی هم خوبه

مگر مورد خاص بارداری داشته باشی

من دوتا بارداریهامم تا اخر ماه نهم رابطمو داشتم

فقط ماهای آخر پوزشن ها فرق میکرد 😎

قدر داشته هامون رو بدونیم چراکه خیلی زود دیر میشه
ممنونم امین انشالله هرکی میخواد دامنش سبز بشه هیچ کس ازاین نعمت خدا محرون نشه 

شماهم کیست pcoدارین؟

همش میترسم این موجب ناباروری بشه

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟
نه بابا رابطه خیلی هم خوبه مگر مورد خاص بارداری داشته باشی من دوتا بارداریهامم تا اخر ماه نهم راب ...

خوبه از نگرانی و استرس مردم 😁اخه اولین باره از بی تجربگیه

مواظب باش من ماه قبل سه روز عقب انداختم تست دادم مثبت بود شبش یهو کمر درد شدید گرفتم پریود شدم علائمم داشتم رفتم دکتر گفت ذخیره تخمدانت عالیه ولی ظعیفن در حال بارور شدن بوده فرو ریخته امیدوارن شما باردار باشی

شماهم کیست pcoدارین؟ همش میترسم این موجب ناباروری بشه

کیست نداشتم ولی علایمشو داشتم تخمدان هام تخمک ازاد نمیکردن ریز بود تخمک هام  و قطعا درمان نکنید وضعیتتون بدتر میشه اصلاح سبک کنید لاغر کنید و چیزای باطبع گرم بخورید من که پریودیم کاملا منظم بود شک نکردم اصلا اینطور باشم 

مواظب باش من ماه قبل سه روز عقب انداختم تست دادم مثبت بود شبش یهو کمر درد شدید گرفتم پریود شدم علائم ...

اخه من اصلا سابقه تاخیر نداشتم و اینک حداقل یکی دوروز قبلش لکه بینی داشتم که اونم ندارم 

کیست نداشتم ولی علایمشو داشتم تخمدان هام تخمک ازاد نمیکردن ریز بود تخمک هام  و قطعا درمان نکنید ...

من دکتر ال دی داده پریود هام نامنظم بود

لاغرم چاق نیستم

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟
2706