2733
2739
عنوان

امشب سالگرد مادرشوهرمه......

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 29 پست
به امید سالگرد مادرشوهر خودم🖤✨️هرشبم براش فاتحه میفرستم

من قضاوت نمی کنم ولی چطور همچین آرزویی رو می کنید؟!

هرچقدر هم بد باشه مادر بزرگ بچه هاتون و مادر همسرتونه

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من همیشه تو تاپیک حس خوبی ازشما میگیرم دوستون دارم زیاد😍

قربونت برم عزیزم😘

لطف داری❤️❤️❤️

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2740
من قضاوت نمی کنم ولی چطور همچین آرزویی رو می کنید؟! هرچقدر هم بد باشه مادر بزرگ بچه هاتون و مادر هم ...

من خودم مادر نیستم ولی رو خیلی خانوما حیفه اسم مادر گذاشتن عزیزم و خوشحالم که شما ندیدی و درک نمیکنی

اگه براتون مقدور بود برای مادرشوهر منم صلوات بفرستید

۴۰ روزه آسمونی شدن و غم سنگینی رو دل ما گذاشتن

هنوز از یاداوری خاطراتش،اشک تو چشم هامون جمع میشه

منم برای اموات شما میفرستم

من ایمان دارم که تو هوامو داری  
نه متاسفانه

هیچ وقت ارزوی مرگ کسیا نکن 

ببین منم خیلی زیاد توزندگیم بالاپایین داشتم حتی یادمه به مدرشوهرم گفتم تومراسم ختم مادرشوهرم پامم نمیزارم..یه زمانی چندسال پیش بامادرشوهرم دعوام شده بود...

ولی نمیدونی خدا واست چی رقم زده قربون حکمتش برم .....

دنیاخیلی بی ارزشع

اگه براتون مقدور بود برای مادرشوهر منم صلوات بفرستید ۴۰ روزه آسمونی شدن و غم سنگینی رو دل ما گذاشتن ...

خدابیامرزدشون

خدابهتون صبربده 

وانشاالله هم نشین خانم فاطمه زهراباشند

مادره منم دوماهه فوت شدن ممنون میشم براش صلوات بفرستین؛خدا مادرشوهرتونو رحمت کنه عزیزم وهمه اموات رو

الهی دیگه غم نبینی عزیزم غم ازدست دادن مادرخیلی سخته خدابیامرزه مادرتو....