2733
2739

من صبحانه برای شوهرم از شب آماده میکنم صبح ها میخوره من خوابم می‌ره سرکار 

بعد مادرشوهرم میگ تو ک صبحا خوابی بذار بیاد خونه ما صبحونه بخوره 

من نمی‌فهمم واقعا

ما الان خودمون تشکیل خانواده دادیم

زندگیمون جدا هست

اصلا درک نمیکنم مدل زندگیمو 

این مدلی دوست ندارم واقعا 

مگ بقیه ک خونشون جدای اینجوری زندگی میکنن ک من اینطوری باشم....

تو همه چیز دخالت تو همه چیز نظر تو همه چیز توقع....

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا از کجا نیفهمه شما صبحا خوابی؟بگو نه ما باهم صبحانه نیخوریم مکراینکه مریض یا بی حال باشم که بازم ...

از شوهرم می‌پرسه دیگ 

یا از خودم 

کلا می‌دونه اهل صبحانه نیستم 

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩
2731

حالا خواهر من هر وقت غذا نداره زنگ میزنه شوهرش برو خونه مادرت اینا.البته بگم خودشم فهمیده روش زندگیش اشتباهه.تو کارت درسته نذار این روال بشه.حالا یه چند وقت صبحا بیدار شو تا از سر اون پیر زنم بپره.زندگی تو یه ساختتمون همینه،کج دارو مریض کن.

تو بگو بیدارم  از کجا میدونه خوابی؟ منم تو یه ساختمونم درک میکنم چی میگی خواهر

چی بگم

انگار خود شوهرم بدش نمیاد دو سه روز رفته خونه مامانش صبحونه خورده اینا هم دل ب هوایی شدن 

2740

اگه تو دوست نداری نباید این طور بخواد، ولی یه ذره خودت رو بزار جای مادرشوهرت که عشق می‌کنه وقتی حداقل صبحونه پسرش مهمونش باشه، تو هم چند وقت دیگه بچت ازدواج میکنه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
خوب چه اشکال داره بره  واقعا درک نمیکنم ا‌ون مادرشه

اشکال اینه ک مجرد نیس متاهل هست 

بعضی از چیزها وقتی آدم متاهل قشنگ نیست وقتی خود آدم خونه داره خوب نیست 

همینجوری می‌ره و میاد 

اگ میخواست اینجوری زندگی کنه هم خونه مامانش میمون 

اگه تو دوست نداری نباید این طور بخواد، ولی یه ذره خودت رو بزار جای مادرشوهرت که عشق می‌کنه وقتی حداق ...

خودمو جاش میذارم ولی اصلا نمیتونم حق بدم ک بیاد منو خفت کنه ک تو نمی‌ذاری بیاد و فلان

چون پسرش متاهل و اگ خونمون جدا بود این بحث ها پیش نمیومذ

اشکال اینه ک مجرد نیس متاهل هست  بعضی از چیزها وقتی آدم متاهل قشنگ نیست وقتی خود آدم خونه داره ...

😒باشه

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
خودمو جاش میذارم ولی اصلا نمیتونم حق بدم ک بیاد منو خفت کنه ک تو نمی‌ذاری بیاد و فلان چون پسرش متاه ...

آره اگه می‌دونه تو دوست نداری اصلا نباید بگه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .