2752
2734
عنوان

پسری که مشروب میخوره

708 بازدید | 37 پست

سلام،پسری رو فرض کنید که سیگار و قلیون میکشه مشروب میخوره، رفیق بازه و مهمونی تو باغ میره، با دخترا رابطه زیاد و حتی نزدیک هم داشته. به نظرتون این پسر تو خلوت خودش آرامش داره؟ 

فکر کنید دختری تو زندگیش باشه و بگه که دوستش داره اما بهش متعهد نباشه میشه این علاقه رو جدی گرفت؟ 

دیدگاه این پسرا به رابطه چیه؟ اگر طرف رو میخوان چرا رابطه رو جدی نمیکنن اگر نمیخوام چرا کات نمیکنن؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سیگار میکشه🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

الان شما با قلیون که صد برابر بدتر از سیگاره و مشروب و... کنار اومدی فقط به فکر سیگاری بودنشی؟ 😂😂این اقا به احتمال زیاد گل و... هم میکشه تفریحی

عزیزم‌ جاش تو سطل زباله  هست ن اینکه دختری بیاد آیندشو با همچین پسر بی بند وباری  تصور کنع‌مگر اینکه دختره هم.مث خودش ب قول شما آزاد و رها باشع  ازهر قید وبندی

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕

هرکسی ارامشش با یه چیزیه لابد این اقا اینجوری ارومه و خوش میگذره بهش

نه همچین علاقه ای نه جدی نه سالم.

دیدگاهشم یه نفر باشه واسه دکور باهاش وقت بگذردنه بگه بخنده بیرون بره،نیاز جتسیشم جاهای دیگه تامیینه

یعنی با این تعاریفی که کردی منتظری بهت پیشنهاد ازدواج بده؟! همون مشروب خوردنش باید دلیل محکمی باشه که کلا بذاریش کنار 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
الان شما با قلیون که صد برابر بدتر از سیگاره و مشروب و... کنار اومدی فقط به فکر سیگاری بودنشی؟ 😂😂ا ...

از خونه که میرم بیرون همه سیگار دستشونه و دود سیگار تو ریه های منم میره. اشغالا. حالا مشروب خوردن و گل کشیدنش فقط تو سلامتی خودش می..رینه که بدرک

2706