2733
2739
عنوان

پنهان کاری از همسر کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3877 بازدید | 191 پست
آفرین محکم جلو برو در حالی که محبت میکنی ولی محکم باش و اینکه وقتی حرفتون میشه و قهرید بیشتر به خودت ...

باشه حتما. ممنون عزیزم

من میخوام برگردم، به بچگیام، به قبلاً، به گذشته، به هر جا، فقط میخوام برگردم......کاربری ۲ نفره
این چیزایی که گفتی یهو تو خیابون با شوهرت رو در روشدی دور ازجونت همونجا سرتو میبره خواهر مگه خوش ...

قانون جذب؟ تاثیری هم داره توروخدا بهم روششو بگو

من میخوام برگردم، به بچگیام، به قبلاً، به گذشته، به هر جا، فقط میخوام برگردم......کاربری ۲ نفره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این کار کار بدی نیست که میری بیرون. ولی چون همسرت حساسه اخرش یه روز میفته بیرون و خلاصه بدبختی. بنظر ...

وای خدا😔 بله حق باشماست بی اعتماده . 

همینکارارو میکنم امیدوارم تغییر کنه

فقط بگم ارزشش را نداره چون از خانواده دل کندید با این کارت آوره میشی شوهرت اگه بفهمه دیگه هیچوقت بهت ...

ممنون عزیزم حتما .

2731
عزیزم این کارو نکن،ی موقع بیرون اتفاقی برات بیوفته هزار تا فکر بد در موردت می‌کنه و هیچ وقت دیگه بهت ...

بهترین کارو کردی افرین به تو. امیدوارم کردی کاش شوهر منم تغیرر کنه

والا همه همینیم شوهر منم بعد دوتا بچه اوکی شده قبلا پارکم نمیذاشت بچه هارو ببرم الان بدون اطلاع میرم ...

وای عزیزم امیدوارم کردی واقعا ممنونم ازت🥲

اگه بفهمه که روزگارت سیاهه

از بیخ و بن بهت بی اعتماد میشه چون انگار بهش از پشت خنجر زدی

یه مدتی به دلش راه بیا بیرون میخوای بری با خودش برو 

به مدت که میگم یک یا دو سال 

مطمین باش به مرور خیلی بهتر میشه کمتر گیر میده بذار ازت مطمئن بشه

همسرمنم دقیقا همین مدله من تا وقتی که دوست بودیم مثل تو رفتار میکردم یواشکی میرفتم  که از چت با ...

بله درسته واقعا . ممنونم ازشما

2740

نکن بدون اجازه میفهمم دورازجونت بدبخت میشی یاباهاش حرف بزن یامشاور

یاجداشوتنهازندگی کن به خانوادتون برنگرد

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
اگه بفهمه که روزگارت سیاهه از بیخ و بن بهت بی اعتماد میشه چون انگار بهش از پشت خنجر زدی یه مدتی به ...

امیدوارم اینطور بشه

آخرش خودتو تو دردسر میندازی

بعدش، شما چرا اینقدر براتون مهمه با دوستاتون برید بیرون!! همسرم اصلا مشکلی با بیرون رفتن من نداره فقط خودم خوشم نمیاد با دوستام یا تنهایی بیرون برم.. همیشه با خودش بیرون میرم 

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
نکن بدون اجازه میفهمم دورازجونت بدبخت میشی یاباهاش حرف بزن یامشاور یاجداشوتنهازندگی کن به خانوادتون ...

سعی میکنم با حرف زدن قانعش کنم خورد خورد

و همه ی راهکارهایی که دوستان دادن

امیدوارم جواب بده

خب اون بیرون رفتن چ لذتی داره واقعا؟ با هزارتا ترس و لرز 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

عزیزم شوهر داعون منم بادوتا بچه اخلاق گهش همینه

تو فامیل فقط این اینجوره اخرشم بهم خیانت کرد خدا بکشش تا منو بچه هام با دله خوش یه جا بریم بدون استرس.باورت میشه ارزومه با بچه هام یه پارک ساده تنهایی برم وقتی هست باید انقد سرم پایین باشه لباسم کج نشه به کسی نگاه نکنم.پس من کی میخوام زندگی کنم .بعصی وقتا کارایی که واجب باشه یواشکی میرم که میدونم کامل حقشه کمم هست.کاش خدایی بود این ظلما رو میدید

2706